Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana zarządcy nic nie kosztuje!
~kww niezalogowany
4 listopada 2015r. o 13:31
Czyli rozumiem że będzie się Pani uczyć na swoich nowych klientach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnautka niezalogowany
4 listopada 2015r. o 14:04
~kww napisał(a): Czyli rozumiem że będzie się Pani uczyć na swoich nowych klientach?


Uczyła się na praktykach, teraz pracuje i zdobywa doświadczenie, tak samo jak pani na początku swojej kariery.
Ale swoją drogą widać, że ktoś bardzo się boi nowej konkurencji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kww niezalogowany
4 listopada 2015r. o 14:19
Odbiera Pani mylne wrażenie bo wcale nie jestem Zarządcą (czy chce Pani wierzyć czy nie). Wystawiła Pani swoje ogłoszenie więc mam prawo je weryfikować swoimi pytaniami, czyż nie? Zawsze najlepiej się zakryć "to konkurencja" ja nie oferuje tu swoich usług pytam o Pani usługi.
Zgodzę się z tym że nie samo doświadczenie jest ważne, ale też nie sama empatia. Za dobrym Zarządcą stoi zestaw sprawdzonych i profesjonalnych firm z różnych działów. Czy będzie Pani umiała oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego i czy przy wyborze firmy remontowej nie będzie się Pani kierować koneksjami rodzinnymi z firmą Delta i będzie Pani umiała wybrać firmę najlepszą dla wspólnoty a nie własnej kieszeni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kww niezalogowany
4 listopada 2015r. o 14:19
Odbiera Pani mylne wrażenie bo wcale nie jestem Zarządcą (czy chce Pani wierzyć czy nie). Wystawiła Pani swoje ogłoszenie więc mam prawo je weryfikować swoimi pytaniami, czyż nie? Zawsze najlepiej się zakryć "to konkurencja" ja nie oferuje tu swoich usług pytam o Pani usługi.
Zgodzę się z tym że nie samo doświadczenie jest ważne, ale też nie sama empatia. Za dobrym Zarządcą stoi zestaw sprawdzonych i profesjonalnych firm z różnych działów. Czy będzie Pani umiała oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego i czy przy wyborze firmy remontowej nie będzie się Pani kierować koneksjami rodzinnymi z firmą Delta i będzie Pani umiała wybrać firmę najlepszą dla wspólnoty a nie własnej kieszeni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZN PATRON niezalogowany
4 listopada 2015r. o 15:52
~kww napisał(a): Odbiera Pani mylne wrażenie bo wcale nie jestem Zarządcą (czy chce Pani wierzyć czy nie). Wystawiła Pani swoje ogłoszenie więc mam prawo je weryfikować swoimi pytaniami, czyż nie? Zawsze najlepiej się zakryć "to konkurencja" ja nie oferuje tu swoich usług pytam o Pani usługi.
Zgodzę się z tym że nie samo doświadczenie jest ważne, ale też nie sama empatia. Za dobrym Zarządcą stoi zestaw sprawdzonych i profesjonalnych firm z różnych działów. Czy będzie Pani umiała oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego i czy przy wyborze firmy remontowej nie będzie się Pani kierować koneksjami rodzinnymi z firmą Delta i będzie Pani umiała wybrać firmę najlepszą dla wspólnoty a nie własnej kieszeni?


Nie rozumiem pytania i obaw o moje życie prywatne. Firma Delta to osobna firma świadcząca inne usługi, mająca innego właściciela. Nie wiem dlaczego w naszym mieście istnieje takie przekonanie że zarządca może wszystko i o wszystkim decyduje? Przecież to wspólnota ma ostatnie słowo jeśli chodzi o wybór wykonawcy czyż nie ? Skoro wspólnota płaci zarządcy, zleca mu wykonanie zadań, znalezienie ofert to zarządca jest jedynie zatrudnionym pracownikiem i o tym wielu zapomina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 16:00
Te biura to w jakiejś piwnicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 16:01
Życzę Pani, aby tak ze 100 wspólnot przeszło z TBS do Pani firmy. Rozmawiam z ludźmi i chętnie by to uczynili. Proszę pójść w miasto i posłuchać jakie zastrzeżenia mają do pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 16:06
~kww napisał(a): Odbiera Pani mylne wrażenie bo wcale nie jestem Zarządcą (czy chce Pani wierzyć czy nie). Wystawiła Pani swoje ogłoszenie więc mam prawo je weryfikować swoimi pytaniami, czyż nie? Zawsze najlepiej się zakryć "to konkurencja" ja nie oferuje tu swoich usług pytam o Pani usługi.
Zgodzę się z tym że nie samo doświadczenie jest ważne, ale też nie sama empatia. Za dobrym Zarządcą stoi zestaw sprawdzonych i profesjonalnych firm z różnych działów. Czy będzie Pani umiała oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego i czy przy wyborze firmy remontowej nie będzie się Pani kierować koneksjami rodzinnymi z firmą Delta i będzie Pani umiała wybrać firmę najlepszą dla wspólnoty a nie własnej kieszeni?


Ależ zazdrość i strach biją z tego posta! Nadmieniam, że nie znam firmy Patron ani Delta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.