Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Walczą o bezpieczeństwo dzieci
~ojciec niezalogowany
4 listopada 2015r. o 17:48
~ napisał(a): Nie remontujmy dróg! Powstaną takie dziury, że nikt nie będzie szybko jeździł. A ile zaoszczędzimy... :)


To pomysł godny rozważenia .Polecamy odpowiedniej komisji w ratuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
4 listopada 2015r. o 18:29
Już kiedyś pisałem o synchronizacji swiateł (powinna być zielona fala jak wielu innych miastach),natomiast budowanie progów zwalniających przy ulicy Lukasiewicza jest chyba błedem poniewaz jezdnia od strony chodnika oddzielona jest pasem zieleni. A chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla pojazdów sama ulica ma długosc około 600 m i prosze sobie wyobrazić progi zwalniające. Uwazam, ze to nie przełozy sie na bezpieczenstwo. Musi zwyciezyc rozsadek jednych i drugich. Proszę zobaczyć jak parkują ci co przy tej ulicy mieszkają (czy wszyscy przepisowo).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
4 listopada 2015r. o 18:36
progi to tylko przed koscilolami się stawia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sxx niezalogowany
4 listopada 2015r. o 19:12
Już niedługo to te progi będą na każdej ulicy . Bez przesady od ulicy nibylandie dzieli chodnik i parking! Pilnujcie dzieci proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca, niezalogowany
4 listopada 2015r. o 19:16
~ napisał(a): Widzę że mamy koncert życzeń . To i ja się dołączę . Poproszę progi przed każdą przychodnią , kościołem i bezapelacyjnie przy dworcu pkp , bo przejść nie można rano do szkoły a po południu ze szkoły na pociąg . :P
A ja poproszę na Małachowskiego progi-miały być..uliczka wąska a niektórzy pędzą !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MÓWIĘ NIE !!! niezalogowany
4 listopada 2015r. o 20:30
JUŻ PAN ORŁOWSKI CZY JAK MU TAM NIE WIE CO MA ZROBIĆ BEZPIECZEŃSTWO HEH DOBRE MI MOŻE ZACZNIJMY OD TEGO ŻE NIE POWINNO BYĆ TAM PRZEDSZKOLA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rondo niezalogowany
4 listopada 2015r. o 20:41
Jak to niektorzy " bolecnuci" by napisali: rondo tam wybudować!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
5 listopada 2015r. o 2:55
Rondo tam zrobcie!

Tak na serio czy kiedykolwiek cos tam sie dzialo, ze konieczne jest stawianie progow?
Droga trzeba nadmienic jednokierunkowa! Oddzielona jest parkingiem i zielenia m.in krzakami. Czego wam jeszcze trzeba, moze w ogole zlikwidowac tam droge? W zyciu nie slyszalem zeby cos tam sie stalo, a ludzie na pewno nie kierowcy wymyslaja jakies Kocham Bolec.Info y.

Wiele ulic, szkol i przedszkoli ma przy wyjsciu od razu jezdnie laczona z chodnikiem i nie ma placzu, a na lukasiewicza jest francja elegancja. Jezdnia z 5m odstepem od chodnika, a i tak zle. Masakra

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza