Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KS Talent grał w Czechach
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 23:10
Niestety Talent juz nie jest i nie bedzie nigdy tym Talentem ,który był zanim powstała Eskadra .Teraz to kolejny przedsionek komercji i eksperymentów ... Sporo Ludzi odchodzi z Eskadry a Talent ma byc jej kontynuacja i przedłużeniem :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
9 listopada 2015r. o 23:19
~ napisał(a): Niestety Talent juz nie jest i nie bedzie nigdy tym Talentem ,który był zanim powstała Eskadra .Teraz to kolejny przedsionek komercji i eksperymentów ... Sporo Ludzi odchodzi z Eskadry a Talent ma byc jej kontynuacja i przedłużeniem :(


Nie bij pan piany. Daj jeden przykład osoby która odchodzi na poparcie Twoich informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 8:40
~ napisał(a): Niestety Talent juz nie jest i nie bedzie nigdy tym Talentem ,który był zanim powstała Eskadra .Teraz to kolejny przedsionek komercji i eksperymentów ... Sporo Ludzi odchodzi z Eskadry a Talent ma byc jej kontynuacja i przedłużeniem :(


Zgadzam sie w 100%. Talent był najlepszym klubem dla młodych piłkarzy .Własciciel, "przepisy" i atmosfera w tym klubie zmieniła sie od kiedy powstała Eskadra.Szkoda bardzo, bo wróżyłam świetna przyszłość temu klubowi i kibicowałam.Rozwój mieli potężny ale do czasu.Bardziej zaczał rzadzic "Pan" z Eskadry i klub Talent zaczał sie powoli "sypac".Na pierwszym miejscu jest dobro Eskadry,nie mowie ze nie jest wazna, a powinno byc dobro klubu Talent.Szkoda ogromna ze Prezes nie widzi ze mu klub sie "psuje".Zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby nie rozpierdzielili do konca tego klubu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzice niezalogowany
10 listopada 2015r. o 10:26
~ napisał(a):
~ napisał(a): Niestety Talent juz nie jest i nie bedzie nigdy tym Talentem ,który był zanim powstała Eskadra .Teraz to kolejny przedsionek komercji i eksperymentów ... Sporo Ludzi odchodzi z Eskadry a Talent ma byc jej kontynuacja i przedłużeniem :(


Zgadzam sie w 100%. Talent był najlepszym klubem dla młodych piłkarzy .Własciciel, "przepisy" i atmosfera w tym klubie zmieniła sie od kiedy powstała Eskadra.Szkoda bardzo, bo wróżyłam świetna przyszłość temu klubowi i kibicowałam.Rozwój mieli potężny ale do czasu.Bardziej zaczał rzadzic "Pan" z
Eskadry i klub Talent zaczał sie powoli "sypac".Na pierwszym miejscu jest dobro Eskadry,nie mowie ze nie jest wazna, a powinno byc dobro klubu Talent.Szkoda ogromna ze Prezes nie widzi ze mu klub sie "psuje".Zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby nie rozpierdzielili do konca tego klubu.


Właśnie dzieje się na odwrót. Kosztem 3 zawodnikow w klubie jest porządek i jasne reguły. A wam teraz żal d... ściska ze trzeba dzieci wozić po Świetoszowach i Lubinach i innych. U Krystyna mieliście za dobrze. Na głowę już mu wlazilliscie szczujac dodatkowo na innych. Ostatnio Krystian sam powiedział że takiego spokoju w klubie jeszcze nie bylo:) I mnie to cieszy. A Wy Żałujcie ze nie ma was na pokładzie. My nie żałujemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
10 listopada 2015r. o 11:56
~Rodzice napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Niestety Talent juz nie jest i nie bedzie nigdy tym Talentem ,który był zanim powstała Eskadra .Teraz to kolejny przedsionek komercji i eksperymentów ... Sporo Ludzi odchodzi z Eskadry a Talent ma byc jej kontynuacja i przedłużeniem :(


Zgadzam sie w 100%. Talent był najlepszym klubem dla młodych piłkarzy .Własciciel, "przepisy" i atmosfera w tym klubie zmieniła sie od kiedy powstała Eskadra.Szkoda bardzo, bo wróżyłam świetna przyszłość temu klubowi i kibicowałam.Rozwój mieli potężny ale do czasu.Bardziej zaczał rzadzic "Pan" z
Eskadry i klub Talent zaczał sie powoli "sypac".Na pierwszym miejscu jest dobro Eskadry,nie mowie ze nie jest wazna, a powinno byc dobro klubu Talent.Szkoda ogromna ze Prezes nie widzi ze mu klub sie "psuje".Zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby nie rozpierdzielili do konca tego klubu.


Właśnie dzieje się na odwrót. Kosztem 3 zawodnikow w klubie jest porządek i jasne reguły. A wam teraz żal d... ściska ze trzeba dzieci wozić po Świetoszowach i Lubinach i innych. U Krystyna mieliście za dobrze. Na głowę już mu wlazilliscie szczujac dodatkowo na innych. Ostatnio Krystian sam powiedział że takiego spokoju w klubie jeszcze nie bylo:) I mnie to cieszy. A Wy Żałujcie ze nie ma was na pokładzie. My nie żałujemy :)


Szanowny rodzicu ktory nawet nie potrafisz sie podpisac ... ( choc domyslam sie kto pisze )
Zal to wam d... sciska ze " nie chce wam sie wozic " dzieci gdzie indziej bo to odległosc i czas.... Nam zal nic nie sciska... wy zawsze byliscie zazdrosni i wlasnie widac teraz to po tym co piszesz .. Zalosna jestes.Moje dziecko sie rozwija i bede je wozic gdzie trzeba bo na to zasługuje.Mamy na to czas, wiec nie wiem po jaka cholere piszesz takie bzdury??? Nie potrafisz tego w twarz powiedziec? Ten post jest napisany o Waszych dzieciach i o ich osiagnieciach, wiec po co mieszasz w to inne dzieci? Ja sie nie wypowiadalam w tym temacie, chociaz tez moglabym napisac cos co sprawiloby Wam przykrosc a po co ?? Trzeba umiec sie zachowac ...Nam jest dobrze tam gdzie gramy i nie załujemy podjetej decyzji.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też rodzic niezalogowany
10 listopada 2015r. o 12:27
Po co się ludziska żrecie. I tak większość tych dzieciaków będzie grała w jednym klubie Eskadra. Tak jak ma to miejsce teraz, gdzie spotkały się dzieciaki z Talentu, Comtu i BKS-u. Więc nie szczujcie swoich dzieci, bo kiedyś będą "musieli" być dobrymi kolegami i strzelać do jednej bramki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yolo niezalogowany
10 listopada 2015r. o 14:19
Widać ze macie czas skoro dzieci nie chodzą do szkoły (wyjazd do Warszawy) kasy tez jak lodu pewnie (proszenie na yt) . Dziecko sie rozwija w 5 klubach? (Chojnik.Amo.karkonosze.swietoszow.zaglebie)
Zapomnieliście jak było ze kst wasi przyjaciele kochani bla bla a teraz sie wybieracie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Artur niezalogowany
10 listopada 2015r. o 14:21
Przykro Mi że mój Syn był przyczyną tego .......kosztem 3 zawodnikow w klubie jest porządek i jasne reguły.... Wystarczył powiedzieć wcześniej a nie się z nami męczyć w KST

Artur Szyptur ( Tato Oskiego )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.