Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepodległość nie jest dana raz na zawsze
~wojtek niezalogowany
11 listopada 2015r. o 11:40
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Mirosław P. napisał(a): Panie Kwaśniewski !
A dzisiaj, co obchodzicie ?



Według programu: 11 listopada 2015 r.

Bolesławiecka Bazylika Maryjna11.00
* Rozpoczęcie - godz. 11.00 (zbiórka pocztów sztandarowych w bazylice – 10.45)
* Program patriotyczny w wykonaniu młodzieży z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu
* Wystąpienie Starosty Bolesławieckiego – Dariusza Kwaśniewskiego
* Msza w intencji Ojczyzny z udziałem wojska


11. listopada nie jest świętem kościelnym! Uważa Pan że to dobrze, że ja jako pracujący musiałem powiedzieć dziś synowi że w rynku nie będzie obchodów, ni ebędzie żonierzy i salwy honorowej, o której mówiłem mu kilka dni temu? wczoraj pracowałem, nie miałem szans być w rynku. Z resztą to dzisiaj jest święto a nie wczoraj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 11:46
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Mirosław P. napisał(a): Panie Kwaśniewski !
A dzisiaj, co obchodzicie ?



Według programu: 11 listopada 2015 r.

Bolesławiecka Bazylika Maryjna11.00
* Rozpoczęcie - godz. 11.00 (zbiórka pocztów sztandarowych w bazylice – 10.45)
* Program patriotyczny w wykonaniu młodzieży z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu
* Wystąpienie Starosty Bolesławieckiego – Dariusza Kwaśniewskiego
* Msza w intencji Ojczyzny z udziałem wojska


Panie Kaziu, mam prośbę w imieniu bolesławian...Proszę jutro zapytać Kwaśniewskiego: dlaczego zrobili to co zrobili wczoraj? Dlaczego olali święto dziś, kiedy wszyscy mamy wolne? Po co dzieci czekały na żołnierskie mundury w rynku? Niech Pan się nie boi , tylko zapyta i powie że to My bolesławianie pytamy się poprzez Pana. OK? Jak nie będzie chciał uwierzyć, że to My pytamy, proszę mu pokazać wpisy z tego forum. Ciekawe jak będzie kręcił żeby wybrnąć z tej sytuacji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 11:50
To skandal jest jakiś!! Może ktoś wyjaśnić moim dzieciom, dlaczego 11 Listopada w tym mieście obchodzi się 10 listopada??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
11 listopada 2015r. o 11:52
Zapytam oczywiście Pana Starostę Dariusza Kwaśniewskiego, dlaczego obchody główne odbyły się 10,a nie 11 listopada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 11:53
Z góry dziękuję ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"Fan" - P.e-łO. niezalogowany
11 listopada 2015r. o 11:59
Jaki "starosta" - taka organizacja i data obchodów... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 12:02
Miejmy nadzieję, że to już ostatnie Święto "organizowane" przez POwiatowego starostę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 12:11
Kompletny brak szacunku dla pracujących bilesławian i dla samego swięta.
czy ktos moze pogognić tego fejsbukowego fircyka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza