Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepodległość nie jest dana raz na zawsze
2161
#fobiak nieaktywny
11 listopada 2015r. o 12:21
" Niepodległość nie jest dana raz na zawsze"

och... jaki piekny tytul.
a kto rozdaje niepodleglosci?
na ile lat nam dali?
czy to ue nam dala, czy tez bolek?

prosze o powazne odpowiedzi
do niepowaznego tytulu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 12:29
fobiak napisał(a): " Niepodległość nie jest dana raz na zawsze"

och... jaki piekny tytul.
a kto rozdaje niepodleglosci?
na ile lat nam dali?
czy to ue nam dala, czy tez bolek?

prosze o powazne odpowiedzi
do niepowaznego tytulu.


Ty wieczny idioto, załóż sobie własne forum i tam molestuj ...nymi pytaniami ludzi podobnych umysłowo do ciebie. Nigdy nie zmądrzejesz bo w tobie siedzi idiotyzm wrodzony od urodzenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2015r. o 13:09
~ napisał(a):
Ty wieczny idioto, załóż sobie własne forum i tam molestuj ...nymi pytaniami ludzi podobnych umysłowo do ciebie. Nigdy nie zmądrzejesz bo w tobie siedzi idiotyzm wrodzony od urodzenia.


Głupi Lemingu , skoro już się błotem obrzucamy , pieprzyć to że się chłopakom jednodniowa obsuwa trafiła. Powiedz mi, kto tworzy prawa dla tego nieszczęśliwego kraju ? Ustawodawstwo z eurokołchozu , więc o jakiej niepodległości tutaj mówimy ? Chemitrale , przymusowe szczepienia , bilionowe zadłużenie , brak majątku narodowego , obce banki i hipermarkety nie opodatkowane , a Kowalski na dzień dobry musi wysupłać tysiąc na Zus , nie mówiąc o qurewskim Vacie , co doprowadził wielu znajomych do utraty dorobku życia , a niektórych do śmierci. Śpieszę Ci donieść głupcze , że Fobiczny , to jeden z niewielu obcykanych facetów na tym forum , i takie anonimowe ścierwa , jak Ty, mamy w du ... żym kapeluszu na króliczki :D

Wychodzi mi na to , Fobiczny , że nawet niepodległość reglamentuje nam dzisiaj eurokołchoz. Nie wiem , czy ta odpowiedź Cię zadowoli :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2015r. o 13:55
już tyle razy traciliśmy niepodległość ze utrata jej po raz kolejny nie zdziwi...
a fobiak?...ma wiedzę i pisze to co wielu z was myśli, bojąc się o tym napisać...

a co do obchodów?
ciekawi mnie z jakiej przyczyny w stan gotowości postawiono wzmocnione siły Policji ?
czyżby obawiali się ''patriotów'' tych od ''Polska dla Polaków"?

a może zacznijmy robić pomiary czaszek ,nosów ,uszu ... ;) historia lubi zataczać koło ...i wracać


Dopisane 11.11.2015r. o godz. 13:55:

[img=1447246528_8wvtheo.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław P. niezalogowany
11 listopada 2015r. o 13:56
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Mirosław P. napisał(a): Panie Kwaśniewski !
A dzisiaj, co obchodzicie ?



Według programu: 11 listopada 2015 r.

Bolesławiecka Bazylika Maryjna11.00
* Rozpoczęcie - godz. 11.00 (zbiórka pocztów sztandarowych w bazylice – 10.45)
* Program patriotyczny w wykonaniu młodzieży z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu
* Wystąpienie Starosty Bolesławieckiego – Dariusza Kwaśniewskiego
* Msza w intencji Ojczyzny z udziałem wojska

Panie Kazimierzu...
Dziękuję, że wypowiada się Pan w imieniu Starosty, ale to pytanie kieruję bezpośrednio ku niemu.
Widzę, że dzisiejszego dnia Bazylika obchodzi Święto Niepodległości, a pan Kwaśniewski, wraz z warstwą urzędniczo-wojskową obchodził je wczoraj.

Wobec tego, Panie Kwaśniewski, jakie święto obchodzi Pan dzisiaj ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:53
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Ty wieczny idioto, załóż sobie własne forum i tam molestuj ...nymi pytaniami ludzi podobnych umysłowo do ciebie. Nigdy nie zmądrzejesz bo w tobie siedzi idiotyzm wrodzony od urodzenia.


Głupi Lemingu , skoro już się błotem obrzucamy , pieprzyć to że się chłopakom jednodniowa obsuwa trafiła. Powiedz mi, kto tworzy prawa dla tego nieszczęśliwego kraju ? Ustawodawstwo z eurokołchozu , więc o jakiej niepodległości tutaj mówimy ? Chemitrale , przymusowe szczepienia , bilionowe zadłużenie , brak majątku narodowego , obce banki i hipermarkety nie opodatkowane , a Kowalski na dzień dobry musi wysupłać tysiąc na Zus , nie mówiąc o qurewskim Vacie , co doprowadził wielu znajomych do utraty dorobku życia , a niektórych do śmierci. Śpieszę Ci donieść głupcze , że Fobiczny , to jeden z niewielu obcykanych facetów na tym forum , i takie anonimowe ścierwa , jak Ty, mamy w du ... żym kapeluszu na króliczki :D

Wychodzi mi na to , Fobiczny , że nawet niepodległość reglamentuje nam dzisiaj eurokołchoz. Nie wiem , czy ta odpowiedź Cię zadowoli :D


Może i trochę przesadziłem, ale niech też nie przesadza... Chyba jednak mamy trochę tej niepodległości, choć zarządzający Ojczyzną są do du...py, to my jako Polacy chyba jesteśmy polakami, więc nie przesadzajcie że nas nie ma.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 15:53
W Bolesławcu są rządy ludzi, którzy nie uznają prawa. Działają ponad prawem. Po to ustawodawca przewidział 11 listopada, jako dzień ustawowo wolny od pracy, żeby w w tym dniu ludzie mieli czas i możliwość na uczestnictwo w uroczystościach i manifestacjach. Organizowanie tego święta poza Dniem Niepodległości, to przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego. Urzędnik nie stoi ponad prawem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 16:03
W Starostwie po klęsce wyborczej PO/PSL/SLD to już im całkiowicie "odbiło".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza