Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie starosty ws. reorganizacji szkół
~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 11:34
~obrońca napisał(a):
~Iron Man napisał(a):
~pro napisał(a):
~Iron Man napisał(a): Możecie zlikwidować liceum poco w bolesławcu dwa lice. Szkół technicznych jest zbyt mało. Profil budowlany powinien być aprobowany. Budować zawsze będziemy. Nauki ogólne możne zdobywać na studiach wyższych jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Pan starosta jest w dużym błędzie ale ja w tym widzę korupcję i kasę.

Gdybym był na miejscu Starosty to już byś chłystku był zgłoszony do Prokuratury,za sugerowanie korupcji,masz dowody ??


Znalazł się obrońca uciśnionych władzy, a za chłystka (obraza osoby) możemy pójść do sądu jak żeś taki formalista. Po za tym nie oceniaj osoby pod pseudonimem jeżeli jej nie znasz, bo możesz się zdziwić.

Jeszcze raz powtarzam jesteś chłystkiem który bezczelnie oczernia Starostę ,bardzo chętnie spotkam się z tobą w sądzie .


Odezwało się dziecko, które dostało prztyczka w nosek i płacze. Aż tak zabolało. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
3 grudnia 2015r. o 11:46
Możecie "inteligenciki" darować już sobie cytowanie cytowania ?

Kazimierza przepraszam za "Kaziemierza".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 14:45
Ja natomiast zastanawiam się nad losem kadry zarządzającej taką szkołą oraz pracownikami utrzymania czystości. Co z nimi? Czy mają gwarancję na dalsze wykonywanie zawodu? W sytuacji połączenia szkół, na stanowiskach znajdują się przecież osoby odpowiedzialne za "kolokwialnie mówiąc" sekretariat, administrację, księgowość, utrzymanie czystości itd.

Szczerze mówiąc: dla mnie wypowiedz starosty nie jest orzeczeniem, jest formą luźnego listu, przekazu? który pozornie ma uspokoić społeczność. Proszę o konkrety - nie o mydlenie oczu. Przecież takie pomysły i rozwiązania funduje społeczeństwo jako jeden z "darczyńców", więc winno się dać "społeczeństwu" konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam Mateusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sentymentalnie niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 15:34
Ewentualne zachowanie etatów przez kogokolwiek z kadry to tylko obietnice. Pracownicy będą biegali między różnymi szkołami? Science-fiction.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 15:41
Mam takie samo zdanie w tej kwestii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 16:27
~Mateusz napisał(a): Ja natomiast zastanawiam się nad losem kadry zarządzającej taką szkołą oraz pracownikami utrzymania czystości. Co z nimi? Czy mają gwarancję na dalsze wykonywanie zawodu? W sytuacji połączenia szkół, na stanowiskach znajdują się przecież osoby odpowiedzialne za "kolokwialnie mówiąc" sekretariat, administrację, księgowość, utrzymanie czystości itd.

Szczerze mówiąc: dla mnie wypowiedz starosty nie jest orzeczeniem, jest formą luźnego listu, przekazu? który pozornie ma uspokoić społeczność. Proszę o konkrety - nie o mydlenie oczu. Przecież takie pomysły i rozwiązania funduje społeczeństwo jako jeden z "darczyńców", więc winno się dać "społeczeństwu" konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam Mateusz

wiesz połączenie szkół ma spowodować oszczędności. Jak jest mniej pracy to i trzeba mniej pracowników - dla mnie to jest jednoznaczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CreativeRobin niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 16:52
A czy ktoś pomyślał, że razem z prawdopodobnym usunięciem gimnazjów w szkołach średnich znów przybędzie uczniów i po połączeniu szkół nie będzie w nich miejsca. Uczniów w tym wieku jest mniej, ale to są mniej liczne klasy. Po przeniesieniu klas ze zlikwidowanej szkoły będzie problem z podziałem sal lekcyjnych. A może przez to, że poupychamy uczniów w szkołach to zrobimy lekcje dla dwóch klas w jednej sali?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pestka niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 18:20
Czy pomyślano w tym całym zamieszaniu o maturzystach tej szkoły, która ma być rozparcelowna po innych placówkach, jak bardzo to odbije się na uczniach, oni mają przed sobą egzamin zawodowy a następnie maturę i powinni się do tego przygotowywać w spokoju, a oni znajdą się w nowym, obcym dla siebie miejscu i będą musieli się na nowo zaklimatyzować i dostosowywac do nowych warunków. Zdaję sobie sprawę że dzieci ze szkoły specjalnej musza mieć godne warunki , ale czy likwidacja szkoły technicznej nie jest zbyt pochopna, zwłaczcza że już przedstawiono Bolesławieckiemu społeczeństwu wizualizację szkoły specjalnej na co poszło sporo pieniędzy, ponadto w drodze przetargu została wybrana firma na „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa Powiatowego Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu” co też zapewne kosztowało, a teraz po prostu dokumentcja za ciężkie pieniadze do kosza, uczniowie porozstawiani po kątach i sprawa załatwiona?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza