Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przysięga wojskowa
~Anonim niezalogowany
5 lutego 2016r. o 19:18
Widziałam ich maszerujacych do koszar kolo Policji a potem ulica Lasicka. Jacy to piękni chłopcy. Nasze kochane Wojsko Polskie. Byłam bardzo wzruszona. Jakie to szczęście moc ich podziwiać. Życzę, aby wszyscy dobrze zapisali się na kartach naszej historii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lewy niezalogowany
5 lutego 2016r. o 20:11
A wójt gromadki też przysiegal ?Przez telefon?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2016r. o 20:38
&autoplay=1 :>

Nienawidzę autoplay-a !! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
5 lutego 2016r. o 20:39
Niestety większość z nich jak się już nimi armia wysłuży dostaną kopa do cywila, żeby nie płacić emerytury wojskowej;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 lutego 2016r. o 23:23
Weszłam w temat, a tu remix, sieczka. Aż kot spier****ł z łóżka. Następnym razem wyłączę głośniki... Czy Wy jesteście poważni? Jakbym chciała obejrzeć film, to bym sobie go włączyła. Po co robicie to za mnie??
W ogóle, w jakim celu samo się to włącza. Podajcie choć jeden mądry argument.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
6 lutego 2016r. o 7:33
Pracujemy nad tym ,za kilka godzin ,,rusza'' wyszukiwarka.Wtedy zatrzymamy automatyczne odtwarzanie.Albo i nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hopkirk-MAZURY niezalogowany
6 lutego 2016r. o 9:13
Dla takich chwil WARTO BYĆ OJCEM!!! Lepszego prezentu na swoje 51 urodziny nie mogłem sobie wymarzyć. Brawo CZARNA DYWIZJA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 9:24
Zmieniło się coś w regulaminie musztry? Już nie ma w nim kroku defiladowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.