Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagrody miejskie za promocję przyznane
123
#Hotblooded nieaktywny
5 marca 2016r. o 10:05
Gratulacje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2016r. o 12:42
~kaj napisał(a):
~ napisał(a): - do Kaj-
robisz to co sprawia Ci radość to rób,nie dopuścili do "korytka"to boli I WYZYWAJ INNYCH OD PRZYDUPASÓW,a tak przy okazji uroda nie idzie w parze z rozumem...myślę o Tobie Kaju


Czyżby wielbicielka mojej urody.......O swoj rozum jestem spokojny


I wszystko jasne "pięknisiu"stań przed lustrem bez kapelusza bo ci rozum przegrzewa....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 marca 2016r. o 14:03
a ja nagrody dlaczego nie dostałem za rozsławianie powiatu przecież mam na cementowozie napisane Durnopałki położone w Republice BananoweJ :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
5 marca 2016r. o 20:15
~ napisał(a):
~kaj napisał(a):
~ napisał(a): - do Kaj-
robisz to co sprawia Ci radość to rób,nie dopuścili do "korytka"to boli I WYZYWAJ INNYCH OD PRZYDUPASÓW,a tak przy okazji uroda nie idzie w parze z rozumem...myślę o Tobie Kaju


Czyżby wielbicielka mojej urody.......O swoj rozum jestem spokojny


I wszystko jasne "pięknisiu"stań przed lustrem bez kapelusza bo ci rozum przegrzewa....


No cóz -pomyłka ja zawsze bez kapelusza w przeciwieństwie do żony.Dziewczyno niecne mysli miałas gorzej jak cie kapelusz ochrzani.No coz a juz sie cieszyłem no i połowa przez moment zadrosna była. Jednak cie wykołowałem BIDULKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 14:57
emem napisał(a): Nagroda dla NavSim - gratulacje!!!!!

pozostale hmmmm
a gdzie nagroda dla p.Joli instruktorki fitnes medalistki ,M.Europy,Dawida tez M.Europy, p.Soni .T niepełnosprawnej kobiety która zdobyła najwiekszy potencjał medali poza granicami kraju promując Bolesławiec o której az wrzało w mediach ze zdobyła Puchar Swiata, M.Swiata,M.Europy itd Wstyd i hanba. Gratulacje dla wybranych.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kropka46 niezalogowany
6 marca 2016r. o 20:28
Pragnę wyjaśnić p."kaj" że nie były to nominacje lecz nagrody.Prowadzaca UTW jest profesjonalną, lubiącą innych osobą i świetną liderka. A dla p."kaj" rada: proszę polubić siebie, będzie się żyło łatwiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 22:44
~kropka46 napisał(a): Pragnę wyjaśnić p."kaj" że nie były to nominacje lecz nagrody.Prowadzaca UTW jest profesjonalną, lubiącą innych osobą i świetną liderka. A dla p."kaj" rada: proszę polubić siebie, będzie się żyło łatwiej!



A może "kaj" nie jest w stanie siebie polubić i stąd te frustracje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalny niezalogowany
7 marca 2016r. o 6:22
A moze UTW... załóżcie sobie swoj własny wątek i dajcie spokój w tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza