Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS nie chce "tablicy smoleńskiej" na Kubika
~Do g niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 21:48
Prawde. A prawda boli i jest niewygodna. Kolego/?/ - nawet nie o kraty konfesjonalu. Groźby /?/, przestrogi /?/ młodzi powiedzieli by - "a gon sie"!!!. Wystarczy. Tez Cię Kolego /?/ pozdrawiam. Cieplutko. Zachodze jednak w głowę, które słowo tak Cię "zainspirowalo" z mojego komentarza?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bajaj niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 21:48
Katastrofa nie...zamach tak....ktos sie bal pana Lecha i jego wiedzy na temat WSI i wladzy rzadzacej PO....PRZECIEZ Lepper tez sie powiesil w samoobronie! A general Patelicki? Eh to napewno wina czarnego kotka co przebiegal przez jezdnie i przynosil im pecha! Panie Macierewicz! mamy nowe poszlaki...musimy wylapac wszyskie czarne kotki! A tak serio!!!! Gdyby cos takiego puszczali w Tvn i polsacie to mysle ze znalazlo by sie mnostwo ludzi(mniej inteligentnych)ktorzy by uwierzyli w ta propagande! I wychodzac na ulice z napisami KOD lrzyczeli by ze trzeba ratowac kotki....bo tak naprawde zaKODowani nie wiedza po co marzna na tych ulicach...kazali krzyczec to krzyczymy!a demokracji jak po komunie nie bylo tak do dzis ni maaa!!! Ale lepiej pozno niz wcale!a wiec chyle moje skromne czolo i zycze dalszej egzystencji vegetacyjnej przed telewizorami.pobudka!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bajaj niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 22:05
Uderz w stol a nozyce sie odezwa!!!tak tak juz wiemy kto na dolnym slasku do jakiej parti nalezy! Ale mam smutna wiadomosc ...nas juz kochane PO dawno zachodowi sprzedalo...to my pracujemy w zenderach baderach i calej reszcie obozikow typu (Brzezinka Oswiecim) za 300 euro....to my pozniej wydamy te !300 euro w zachodnich hipermarketach i pieniazki dalej pozostaja w kieszeniach zachodu! Dzieki wczesniejszym rzadam zyjemy w rezerwacie z bialo czerwona flaga.Ale mam nadzieje ze pan Prezes i tu wprowadzi porzadek tu na dolnym slasku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Kurdupla c.d. niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 22:32
Przypatrzmy się, co też Pan łaskawie raczył napisać. No tak, ciekawe wytłumaczenie - niski wzrost - to przecież kurdupel!!! Eureka. Kłania się tu deficyt kultury i dobrego wychowania. Nigdy o podziale w ten sposób Pan Jarosław Kaczyński nie powiedział. Jego wypowiedź została zmanipulowana. Proszę samemu się przekonać i zajrzeć do źródła wiedzy. Mianowicie audycja w Telewizji Republika pt. "Kulisy manipulacji". Ja słowo "Ojczyzna" napisala bym z wielkiej litery. "Wylewa" Pan żale, ze nie dali szans. Rozumie Pana, ale jeżeli byliśmy pod rządami komuszymi czyli wyznawcami najbardziej oblakanej ideologii w dziejach swiata to co się Pan dziwi. Teraz to wszystko trzeba odbudować. To jest praca u podstaw. "Wepchneli się na wycieczke", "kazali ladowac" - i Pan w to wierzy? Był Pan przy tym? Dużo by jeszcze można pisać ale myślę, że Pan sobie to doczyta lub obejrzy. Telewizja Republika program "Zadanie Specjalne" prosze odtworzyć interesujący Pana odcinek. Ręcze, że Pan przeorientuje się. Nie namawiam. Ale przecież zapewne Panu i mnie zależy na dobru naszej Ukochanej Najjasniejszej Rzeczpospolitej. Jeżeli Pan pracuje za granicą to bardzo Panu współczuję gdyż pewnie czuje się Pan niekomfortowo i nie ma Pan czasu na dogłębne rozeznanie co w trawie piszczy. Proszę z ogromnym dystansem podchodzić do publikatorow zwłaszcza niemieckich bo - utrata wasala boli.Stad takie histeryczne reakcje. Życzę powodzenia w gromadzeniu majątku za granicą a leczyć będzie się Pan w Polsce? Tylko pytam. Rada: - bez wyrazów na h... bo to źle o Panu świadczy. To tak na marginesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 22:44
Na Tysiąclecia pilnie się uczyłes? i co? ... ile "tytulow" zdobyłes? Teraz jako wozeczkowy robisz doktorat. Rozumie. Tak trzymać. Będą z Ciebie ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 7:26
po tej twojej ''wypowiedzi'' widać jak na dłoni pewne braki ...

''mocium Panie'' :D popełniasz ''błędne błędy'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 15:25
najlepiej w lesie na jakiejs b .....e powiesic i bedzie pomnik jak ta lala wielkie halo katastrofa jak wiele innych kazdy czlowiek jest rowny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: - na brzozie... niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 15:51
Człowieku, kim Ty jesteś? Twoje życzenie odwróci się przeciwko Tobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza