Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spożywali alkohol pod okiem kamer
~Papuga niezalogowany
20 maja 2016r. o 11:53
fobiak napisał(a):
~tez mama napisał(a): Osobiście nie przeszkadza mi nikt kto siedzi i z kulturą pije sobie to piwo. Bardziej mnie wkurzają właśnie pijaki pod sklepami,którzy się awanturują albo leżą nawaleni w parkach często rozebrani lub we własnych odchodach czy wymiocinach! Kiedyś przy krytych basenach spotkałam się z sytuacją gdzie kilku panów pod znacznym wpływem alkoholu obłapiało również wypitą panią i na oczach przechodniów rozebrani latali za nią,żeby dać upust swoim emocjom. Dlatego nie przeszkadza mi nikt kto spokojnie wypije sobie browarka ze znajomymi...moje dziecko przeszłoby obok nich obojętnie,ale na widok rozebranego nawalonego gościa z fujarą na wierzchu mogłoby zareagować i pytać czemu pan jest goły.A służby wolą ukarać tego spokojnego za picie a nie męczyć się z pijakiem,który będzie się kłócił.


mamusiu gdyby nie pijaki nie byla bys mamusia


Aleś ty pusty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 maja 2016r. o 14:06
~Papuga napisał(a):
fobiak napisał(a):
~tez mama napisał(a): Osobiście nie przeszkadza mi nikt kto siedzi i z kulturą pije sobie to piwo. Bardziej mnie wkurzają właśnie pijaki pod sklepami,którzy się awanturują albo leżą nawaleni w parkach często rozebrani lub we własnych odchodach czy wymiocinach! Kiedyś przy krytych basenach spotkałam się z sytuacją gdzie kilku panów pod znacznym wpływem alkoholu obłapiało również wypitą panią i na oczach przechodniów rozebrani latali za nią,żeby dać upust swoim emocjom. Dlatego nie przeszkadza mi nikt kto spokojnie wypije sobie browarka ze znajomymi...moje dziecko przeszłoby obok nich obojętnie,ale na widok rozebranego nawalonego gościa z fujarą na wierzchu mogłoby zareagować i pytać czemu pan jest goły.A służby wolą ukarać tego spokojnego za picie a nie męczyć się z pijakiem,który będzie się kłócił.


mamusiu gdyby nie pijaki nie byla bys mamusia


Aleś ty pusty...


no
ale mnie sie da jeszcze wypelnic, napelnic, nadmuchac a ciebe juz nie


Dopisane 20.05.2016r. o godz. 14:06:

tytul jest zrypany
jesli pod okiem to kamery
albo pod oczami kamer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Viper niezalogowany
20 maja 2016r. o 14:43
Uff dobrze że nic nie kradli bo wtedy nikt by na monitoringu nie zauważył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kris niezalogowany
20 maja 2016r. o 17:18
no i właśnie tak to działa, zamiast szukać gości którzy łoją fury w bolcu na potęge, to oni oczywiście zajmują się szukaniem ludzi z browarkiem na ławce. Bolesławiecka policja jak i okoliczna jest niekompetentna!!!!!!!
tylko mandaciki i fiki miki a w rezultacie gówno robią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kris niezalogowany
20 maja 2016r. o 17:18
no i właśnie tak to działa, zamiast szukać gości którzy łoją fury w bolcu na potęge, to oni oczywiście zajmują się szukaniem ludzi z browarkiem na ławce. Bolesławiecka policja jak i okoliczna jest niekompetentna!!!!!!!
tylko mandaciki i fiki miki a w rezultacie gówno robią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kris niezalogowany
20 maja 2016r. o 17:18
no i właśnie tak to działa, zamiast szukać gości którzy łoją fury w bolcu na potęge, to oni oczywiście zajmują się szukaniem ludzi z browarkiem na ławce. Bolesławiecka policja jak i okoliczna jest niekompetentna!!!!!!!
tylko mandaciki i fiki miki a w rezultacie gówno robią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
20 maja 2016r. o 18:26
Ano kamery i służby są po to, by uświadamiać obywatelom, że nie są wolnymi ludźmi. Mniejsza o jakość tego obywatelstwa - picie alkoholu to sprawa wyłącznie pijącego i nic nikomu do tego. Dlatego dopóki nie ma rozróby - żadna interwencja nie powinna mieć miejsca. Owszem powinien pojawić się stan pogotowia do interwencji, ale służby odpowiednio zindoktrynowane i rekrutujące się przeważnie z ludzi o specjalnych cechach psychicznych, wykazują się nadgorliwością ku uciesze twórców systemu niewolnictwa.
Powołując się na troskę o zachowanie porządku publicznego zlecają również napisanie powyższego artykułu udostępniając zdjęcia z monitoringu w medium co najmniej nie suwerennym i podobnie jak służby, służącym systemowi niewolnictwa i hierarchii poprzez indoktrynacje społeczeństwa i dezinformację oraz sianie strachu przed konsekwencjami niestosowania się do bublowatych zapisów talmudycznego prawa. Kto chce niech się boi, kto chce niech się stosuje do ichnich nakazów, płaci mandaty i odsiaduje wyroki. Chcę tylko powiedzieć, że nie musicie tego robić, bo od czasów powojennych w Polsce nie ma legalnego rządu (wszystko to marionetkowe instalacje na usługach swoich panów), a w związku z tym żadne prawo przez nich stanowione również nie jest legalne. Każdy wolny człowiek ma prawo wypić co tylko mu się podoba, gdzie tylko zechce i nie potrzebuje do tego niczyjego pozwoleństwa tak długo, jak nikomu żadnej krzywdy nie wyrządza. A jeśli służby twierdzą, że łamię jakieś bzdurne przepisy, to niech udowodnią, że to ich tzw prawo obowiązuje również moją osobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yaco niezalogowany
20 maja 2016r. o 21:11
Totalna bzdura. Zlikwidować straż miejską i durne przepisy. Szkoda pieniędzy na ich utrzymanie. Lepiej te pieniądze zainwestować w Policję i porządny komisariat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza