Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remonty kolejnych kamieniczek
~S niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 22:13
Nie trzeba daleko szukać na ul Mickiewicza, Daszyńskiego również nigdy farby nie widziały klatki nie remontowane od 40 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 23:11
~Gęś napisał(a): Panie prezydencie, kamieniczki na ul. Prusa z lat 50-60 były malowane 15 lat temu...a na Kubika,Komuny Paryskiej,Wybickiego nigdy! Niech pan ruszy się trochę po Bolesławcu piechotą...dla zdrowia i figury... konieczne.


Sami malujcie swoje chaty.
Co za bezczelni rozczeniowcy .Zakupczyń cy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 23:48
A ja mam mieszkanie na prusa i jakby to powiedzieć heheh macie pecha :)) mało tego za rok mają byc podłączenia miejskiego CO :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SERB Z TOMASZOWA niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 9:18
Panie Prezydencie.Jesteśmy i będziemy z krwi i kości Jugolami.Korzenie są podobne.To jest istotne dla ludzi z Bałkanów.Dbać i utrzymać rodzinę,szacunek,praca,dobra zabawa i oczywiście ładne kobiety.Proszę przyjechać do Tomaszowa i zobaczyć jak ta duża wioska pięknie wygląda.Córka mieszka na ul.Komuny Paryskiej.Jestem tam często ale stan kamieniczek zabytkowych jest opłakany ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 9:45
~edzio napisał(a): Nie jestem mieszkańcem miasta ale ul . Mickiewicza piękne kamienice ul . Kubika , Drzymały , Karola Miarki.....może by sie dogadac z właścicielami szkoda jak to niszczeje zabytki i historia .


tak popieram Ciebie ~edzio dwadziscia pare lat mieszkalem przy Karola Miarki, a moi rodzice od 1958/59. Mieszkania te, jak budynek sa jeszcze starsze-bo z przedwojny. Trudno przejsc obojetnie, ogladajac elewacje tego budynku. W kazdejchwili moze oderwac sie kawal betonu i razic smiertelnie przechodnia. "Naturalnie wspolnota widzi to" ale nic nie moze przedsiewziac bo nie ma odpowiedniej kasy.
I to jest zrozumiale, bo nie wszyscy lokatorzy tam zamieszkujac wykupili lokale na wlasnosc sa prawnia obowiazani swiadczyc sumy na rzecz renowacji . Ale kasy nie wystarcza- mysle. ze nasi radni, ktorzy decyduja obudzecie Bolca powinni tez wziac to pod uwage.
(Wiem o tym, ze miasto pomaga tym "niewlascielom lokali", pokrawajac zobowiazania wynikajace ze statutu Wspolnoty).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 10:05
~SERB Z TOMASZOWA napisał(a): Córka mieszka na ul.Komuny Paryskiej.Jestem tam często ale stan kamieniczek zabytkowych jest opłakany ;(


Powiedz córeczce , że banki chętnie udzielą kredytu, tak jak to zrobiły w przypadku innych wspólnot!! :>

Nie rycz albo zmień nick na RYCZĄCY SERB Z TOMASZOWA!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 10:06
~mieszkaniec napisał(a): Mieszkam od 1974roku na ul.Kubika.Przypominam,że Bolesław Kubik był pierwszym burmistrzem Bolesławca.Stan kamienic od dawnej restauracji MEKSYK po byłą pralnie a obecnie EKO jest fatalny.Dom Dziecka a kiedyś synagoga żydowska jest wyremontowany.Na to były fundusze. !! Poza tym dalsza część ulicy Kubika przypomina slamsy-Bez urazy.Widziałem stan budynków w innych czasach ze zdjęć.Mieszkali tam ludzie pochodzenia żydowskiego,aż miło było oglądać te zdjęcia z ta pięknymi kamienicami :| Panie Prezydencie,nie tylko Rynek jest w Naszym Mieście ?? SMUTNE ALE PRAWDZIWE ;(

Nie tylko ten Dom Dziecka, ale cala ulica Kubika , az do( pasmaterii za Apteka - do dzis istniejace firmy, byla zamieszla przez ludzi o pochodzeniu zydowskim , ktorzy w tym okresie swiadczyli uslugi rzemieslnicze ludziom w Boleslawcu).

PS:
Nie wiem, czy ktos z Was, Boleslawianie pamieta ten maly sklepik prowadzony przez Zyda, obok kina Orzrel - w sobote i w niedziele moglismy, czego nam w tej chwili zabraklo, natychmiast, bez problemu kupic.? Ja to pamietam i doceniam ( nie jestem ani pochodzenia zydowaskiego ani antysemita - kropka)

ale zala ulice Kubika zamieszkiwana byla
przez zydowskich rzemieslnikow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 10:21
~ napisał(a):
~mieszkaniec napisał(a): Mieszkam od 1974roku na ul.Kubika.Przypominam,że Bolesław Kubik był pierwszym burmistrzem Bolesławca.Stan kamienic od dawnej restauracji MEKSYK po byłą pralnie a obecnie EKO jest fatalny.Dom Dziecka a kiedyś synagoga żydowska jest wyremontowany.Na to były fundusze. !! Poza tym dalsza część ulicy Kubika przypomina slamsy-Bez urazy.Widziałem stan budynków w innych czasach ze zdjęć.Mieszkali tam ludzie pochodzenia żydowskiego,aż miło było oglądać te zdjęcia z ta pięknymi kamienicami :| Panie Prezydencie,nie tylko Rynek jest w Naszym Mieście ?? SMUTNE ALE PRAWDZIWE ;(

Nie tylko ten Dom Dziecka, ale cala ulica Kubika , az do( pasmaterii za Apteka - do dzis istniejace firmy, byla zamieszla przez ludzi o pochodzeniu zydowskim , ktorzy w tym okresie swiadczyli uslugi rzemieslnicze ludziom w Boleslawcu).

O tym wlasnie napisalem w PS. Stan historyczny. Bez dyskusji

PS:
Nie wiem, czy ktos z Was, Boleslawianie pamieta ten maly sklepik prowadzony przez Zyda, obok kina Orzrel - w sobote i w niedziele moglismy, czego nam w tej chwili zabraklo, natychmiast, bez problemu kupic.? Ja to pamietam i doceniam ( nie jestem ani pochodzenia zydowaskiego ani antysemita - kropka)

ale zala ulice Kubika zamieszkiwana byla
przez zydowskich rzemieslnikow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza