Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja na skrzyżowaniu Tysiąclecia i Spółdzielczej
~głupoty niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 22:22
Takie śmieci wypisujecie ze tragedia.
Korki? Jakie korki? Czy Wy kiedykolwiek korki widzieliście?
Powodzenia w przejeździe w godzinach szczytu z 1000 Lecia w stronę Asnyka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 22:29
Jakby był skrót z ul. Kosiby przez Jagiellonów do ul. Tysiaclecia to na pewno nie doszłoby do kolizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 22:43
skrót? chyba cię pojarało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 1:30
"Remont!?" na jednej z najczęściej uczęszczanych krzyżówek w mieście trwa tam po prostu zbyt długo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 7:11
~szef napisał(a): Dlaczego mnie to nie dziwi ? I tak długo było bez zdarzeń na tym skrzyżowaniu. Od kiedy brakło świateł niektórzy kierowcy są jak we mgle...


brak swiatel pieknie weryfikuje umiejetnosci kierowcow - przystancie tam na chwile i poobserwujcie - znakomita wiekszosc nie wie jak sie zachowac!! kompletne imbecyle z kupionym prawkiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14417
#morumo78 nieaktywny
16 czerwca 2016r. o 7:45
U nas światła tygodniami, a tam :
https://youtu.be/pMaxpF6oxTQ

www.facebook.com/perun.zdrowepowietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KJ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 8:31
Fakt faktem że od kiedy nie działają światła zniknęły również korki. Nawet godzinach szczytu. Co prawda zdarzy sie zawsze egzemparz który stanie przed skrzyżowniem i patrzy 2 minuty jak wół na malowane wrota.
Nie wiem kto zadecydował o wymianie tych świateł , ale pamiętamy wymianę na skrzyżowaniu Asnyka i Żwirki gdzie zamontowano tandetne aluminiowe słupy z których jeden się złamał przy trochę większym wietrze.
Zauważyłem też że zmieniają organizację ruchu od strony stadionu na skrzyżowaniu 1000lecia- Chrobrego- Spółdzielcza.
Od strony stadionu robią lewoskręt. Ale po co? Jeden na 500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KJ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 8:33
Fakt faktem że od kiedy nie działają światła zniknęły również korki. Nawet godzinach szczytu. Co prawda zdarzy sie zawsze egzemparz który stanie przed skrzyżowniem i patrzy 2 minuty jak wół na malowane wrota.
Nie wiem kto zadecydował o wymianie tych świateł , ale pamiętamy wymianę na skrzyżowaniu Asnyka i Żwirki gdzie zamontowano tandetne aluminiowe słupy z których jeden się złamał przy trochę większym wietrze.
Zauważyłem też że zmieniają organizację ruchu od strony stadionu na skrzyżowaniu 1000lecia- Chrobrego- Spółdzielcza.
Od strony stadionu robią lewoskręt. Ale po co? Jeden na 500 samochodów skręca tam w lewo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza