Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają Dni Bolesławca 2016r.
~Ja niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 8:40
Naprawdę szkoda pieniądze wydawać,jakie to dni Bolesławca!?Brakuje pomysłowości,spontanicznosci,kogoś kto umiałby opracować program innowacyjny.To wieje nudą,co roku to samo,trzeba by czymś zaskoczyć,trzeba pozbyć się rutyny.Mam nadzieję,że w przyszłym roku coś się zmieni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:03
Szczekacie i szczekacie, że lipa, że szkoda kasy, a ja tam widziałam tłumy ludzi. To, o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:07
zadowoleni się świetnie bawią, a ci którym nic się nie podoba i lubią narzekać siedzą przed kompami i nadają :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 czerwca 2016r. o 10:09
~??? napisał(a): Szczekacie i szczekacie, że lipa, że szkoda kasy, a ja tam widziałam tłumy ludzi. To, o co chodzi?


Może o to,że coś się dzieje w tym nudnym jak flaki z olejem mieście i zamiast siedzieć w domu to już sie na festyn wychodzi.

Tak bez złośliwości: impreza powinna sie nazywać Dni Seniora lub np.Dni Bałkańskie ,bo to jest głownym tematem tego festynu ,powiązań z Bolesławcem nie ma zadnych ,poza lokalizacją .

Jeśli np.w Dąbrowie głównym tematem imprezy są pierogi ,to nie silą się na Dni Dąbrowy , tylko po prostu Festyn Pierogowy i tyle :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 czerwca 2016r. o 10:14
~ napisał(a): zadowoleni się świetnie bawią, a ci którym nic się nie podoba i lubią narzekać siedzą przed kompami i nadają :D :D :D


napisz mi proszę na czym polega ta ''świetna zabawa'' bo za kilka minut muszę pojechać do ''miasta'' :D no i chciałbym się ''świetnie zabawić''
gdzie?...przy stoisku z piwem czy z frytkami?
:D
a może oglądając ''zabytki'' wyłożone na kartonach czy kocach?

kucykiem i kolorowymi balonikami mnie oczarujesz ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:30
widocznie dla ciebie nie ma atrakcji, które oczarowałyby, dla innych są i to jest bardzo fajne, jesteś wymagającym klientem, więc udaj się tam gdzie coś ciebie oczaruje, np. przed kompa :D : :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 czerwca 2016r. o 10:32
dobra rada ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:48
Byłem tam wczoraj i nic ciekawego tam nie bylo. Nawet koncert był opóźniony ponad godzinę. Dla dzieci oprócz starganow z chinszczyzna nic nie ma. Zero pomysłu na imprezę. Szkoda kasy. beznadzieja na maxa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza