Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają Dni Bolesławca 2016r.
2900
#falco nieaktywny
19 czerwca 2016r. o 11:45
byłem przed chwilą w okolicach Prusa ;)
jeśli dla kogoś ''atrakcje '' to wszędobylskie piwo, to gratuluję bo tych ''atrakcji'' bez liku ...
a dzieci patrzą ;) te same dzieci które już jutro nie zobaczą nikogo na ławeczce ,spokojnie popijającego takie samo jak dzisiaj piwo ...
nie jestem miłośnikiem tego napoju ale nigdy nie przeszkadzał mi nikt ,kto przysiadł na ławce i spokojnie rozkoszował się tym płynem ...

dziwne -kiedyś za tej paskudnej ''komuny'' to było normalne i nie wpadłem w alkoholizm ,dzisiaj za ''demokracji'' już za to samo ,jest się ściganym ...

co żem zobaczył ,to żem napisał...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 12:06
Jeszcze się taki nie urodził, kto by każdemu dogodził... jak ktoś nic nie robi, to tylko potrafi marudzi... a jak komuś nie podoba się w Bolesławcu, to zawsze można się wyprowadzić... super impreza dla starszego i młodszego.... pozdrawiam wszystkich fanów Dni Bolesławca i Pana Prezydenta, który to wszystko umożliwia... nie pozdrawiam marudzących.... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 12:41
~Bolesławianka napisał(a): Jeszcze się taki nie urodził, kto by każdemu dogodził... jak ktoś nic nie robi, to tylko potrafi marudzi... a jak komuś nie podoba się w Bolesławcu, to zawsze można się wyprowadzić... super impreza dla starszego i młodszego.... pozdrawiam wszystkich fanów Dni Bolesławca i Pana Prezydenta, który to wszystko umożliwia... nie pozdrawiam marudzących.... :*


Panie Piotrze niech się Pan nie wygłupia.Trochę skromności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 13:34
Buhahahaha. Impreza dla ludzi starszych. Nic dla dzieci a i młodzież nie do końca zafascynowana. To nie są dni Bolesławca tylko dni balkanskiego seniora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 14:14
Piotrek ! Przestań wysiadywać przed kompem i pisać pi.erdoły. Ludzie chcą wreszcie zobaczyć, jak świetnie się bawisz na własnej imprezie. Stąd te tłumy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 16:50
A mnie sie podoba. Obiad z głowy, nie trzeba gotowac. Jak co roku mnostwo pysznego jedzenia. No i wesoło kolorowo, pełno ludzi. W Bolesławcu w zwykla niedziele to jakby miasto wyludnione, A dzisiaj cos sie dzieje. Fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRZEZ PALCE WIDZIANE niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 18:05
Myślę,że Dni Bolesławca to Święto Byłej Jugosławii.Oprócz potraw,które są bardzo pikantne,ciasta i ludzi ubranych w stroje regionalne nic wielkiego się nie dzieje.Dzisiaj może wybiorę się na Obstawę Prezydenta bo Boys i Komorenko to już przeżytek. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~widz niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 22:16
Obstawa Prezydenta na swoje 30-lecie zagrała bardzo dobrze.Szkoda,że publiczność się nie dostosowała.
;( Widać,że ludzie w tym mieście nie CZUJĄ CZACZY. ;( COŚ W TYM MIEŚCIE GINIE,NIE MA ENTUZJAZMU I PRZYSZŁOŚCI ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza