Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostawiła psa w aucie i poszła na zakończenie roku szkolnego
~dfsfds niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 8:43
jest tak gorąco, że mój pies przez pół dnia siedzi w piwnicy bo tam najchłodniej. To dała przykład dziecku jak postępować z ukochanym pupilem.....teraz przydałoby się, żeby policja pokazała jak postępować z dziwny czlowiek mi/sadystami

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewka niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 9:25
A mój labrador wychodzi na pełne słońce i leżakuje. Wstaje tylko pić wodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 11:55
Nie bez powodu mężczyżni ukuli powiedzenie,że kobieta czym innym myśli,nie napiszę czym.Niech każdy się domyśli.Nie każda oczywiście,ale często tak jest.Z drugiej strony jej szkoda,bo najadła się wstydu.Może drugi raz tak nie zrobi.Całe szczęście,że są ludzie wrażliwi na krzywdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 11:59
~ewka napisał(a): A mój labrador wychodzi na pełne słońce i leżakuje. Wstaje tylko pić wodę.
,

ale ma mozliwość w kazdej chwili się schować , temperatura na otwartej przestrzeni to nie taka jak w blaszanym pudle , tak więc Twoje porównanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistościa i bezmyślnościa tej """MAMUSI""" , niezły przykład bezmyslnosci pokazała swojemu dziecku !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edek niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 12:07
No cóż typowa dama z wiochy zwanej Miastem ....raczej powszechny widok , pies czy dziecko co za różnica ważne że poszła na zakupy i faceci sie oglądają albo bluzeczka pasuje he he he albo ładnie wygląda na zakończeniu roku szkolnego cóż ............no tak juz jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 19:39
Nie miała z kim zostawic psa?


To zaraz zaraz, albo ktoś siedzi w domu 24h z psem w domu ,albo...nie wiem ;)
Tępe tłumaczenie się .
Powinno być z automatu z 500zł ,aby może następnym razem pomyslała ,aczkolwiek ,jak do tej pory nie posiadła tej umiejetności to mandat juz nie pomoże :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 20:41
Jeśli szyby uchyliła to miała dobre zamiary psu nic nie było, ale to jest śmieszny kraj gdzie za zabicie człowieka dają 4-5 lat a za psa 3 lata .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~----$---- niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 21:00
~ napisał(a): Nie bez powodu mężczyżni ukuli powiedzenie,że kobieta czym innym myśli,


Coś ci się nieźle pomyrdało :] to było o facetach, że myślą wackiem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.