Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poczuj się jak żołnierz US Army!
5183
magnum44
25 czerwca 2016r. o 20:18
Pannazdzieckiem napisał(a):

"Pokaz, który rozpoczął się o godz 10.00 cieszy się dużym zainteresowaniem,"

Bolec.info kłamie , bo :

magnum44 napisał(a): Byłam.
Tłumów nie było.
!

Ja nawet nie zamierzałem być :D


Byłam zupełnie przypadkiem i tłumów nie było, ale wcześniej mogły być.


falco napisał(a): a byli jacyś ''czarniawi'' jankesi?

Dwóch zauważyłam.
Znaczy Afroamerykanów.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 20:25
nie wiesz czy przeżyli? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
25 czerwca 2016r. o 20:27
Raczej tak.
Nie widać było żeby im ktoś źle życzył i czyhał na ich życie.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 20:30
mieli fart ...
''narodowcy '' i kibole -to właściwie ta sama zgraja - oglądali mecz :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 20:44
hemi napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

"Pokaz, który rozpoczął się o godz 10.00 cieszy się dużym zainteresowaniem,"

Bolec.info kłamie , bo :

magnum44 napisał(a): Byłam.
Tłumów nie było.
!

Ja nawet nie zamierzałem być :D


Czemu?
Pogadał byś o spiskach ,o morderstwie przez usa niewinnego kierowcy w wypadku na A18 ,o III wojnie światowej ,która planuje USA.
Zawsze mogłes pogadać o swych stwierdzeniach .


Hemiczny , kiedy naprawiałem radiostacje w pięćpiątkach , To Ciebie na świecie jeszcze nie było. Ale jeśli coś mógłbym spieprzyć w Leopardach , to chętnie to zrobię , ponieważ ... kiedy naprawiałem te radiostacje , to nie wiedziałem do czego są.
Ty dzisiaj latasz z noszami . Szczytne i szacowne. Ale pomyśl ... czy nie lepiej było by zimne piwko z Crową pić , w cieniu pod gruszą ... zamiast z noszami latać ? :) Kaśka , tylko się nie denerwuj , złość piękności szkodzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janosik niezalogowany
25 czerwca 2016r. o 20:47
Miałem okazję zobaczyć tych żołnierzy.To są młodzi ludzie,którzy jeszcze nie byli w Europie.Dla połowy z nich poligon Anakonda16 to coś wyjątkowego w życiu i zwiedzenie Polski oraz poznanie naszej tradycji.Oni wypełniają tylko rozkazy,sznurkami jak w teatrze lalek porusza ktoś inny.Fakt jest taki,że żołnierz zawodowy dostaję pensję w Polsce ok.2400-3500 a US-army-4000do6000 tysięcy dolarów.Nie mówiąc o oficerach z obydwu stron.Pozdrawiam. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 20:55
~janosik napisał(a): Miałem okazję zobaczyć tych żołnierzy.To są młodzi ludzie,którzy jeszcze nie byli w Europie.Dla połowy z nich poligon Anakonda16 to coś wyjątkowego w życiu i zwiedzenie Polski oraz poznanie naszej tradycji.Oni wypełniają tylko rozkazy,sznurkami jak w teatrze lalek porusza ktoś inny.Fakt jest taki,że żołnierz zawodowy dostaję pensję w Polsce ok.2400-3500 a US-army-4000do6000 tysięcy dolarów.Nie mówiąc o oficerach z obydwu stron.Pozdrawiam. :P


Dokładnie . Nie musiałem być , żeby wiedzieć. Biedne Lemingi sterowane mamoną . Kolor skóry jest obojętny . Liczy się świadomość.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 czerwca 2016r. o 22:42
Panna ,możesz z twego dialektu na Polski przetłumaczyć swe wynurzenia? Bo nie za bardzo Cie rozumiem.
Z noszami nie latam wiec nie wiem o czym piszesz?
Może wiesz cos o czym ja nie wiem ?




Dopisane 25.06.2016r. o godz. 22:42:

Albo nic nie pisz.
Bo zaś będa jakies teorie spiskowe ,czy inne rewelacje więc po co zasmiecać kolejny temat ;)

Sprzęt sie podoba?
Proste pytanie: jestes w stanie odpowiedzieć bez zahaczanie o chemitrale,czy agresji usa na Polskę?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.