Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czystki w Platformie Obywatelskiej
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 19:41
Dobry filmik. Tylko proszę mi nie mówić że tej całej patologicznej transformajcii winni są politycy. Temu wszystkiemu winna jest konkretna opcja, którą była Unia Wolności z Balcerowiczem na czele, SLD, PSL, i w końcu ich dziedziczka Platforma Obywatelska. Proszę mi też nie relatywizować i nie mówić że wszyscy ludzie są złodziejami. Nie, nie wszyscy. Analogicznie nie wszystkie partie są jedanakowo złodziejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 20:42
” Pokazywanie, że na tle innych krajów (np. Ukrainy, Rosji) nasz kraj osiągnął sukces jest niepoprawne, bowiem Polska miała o wiele lepsze początkowe warunki gospodarcze (m.in. stosunkowo rozwinięty sektor prywatny). Odmiana transformacji w polskim wydaniu stała się, niestety, wzorem dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej, ze szkodą dla nich samych. T. Kowalik podkreśla, że ówczesna władza zmarnowała wyjątkową szansę stworzenia podstaw sprawiedliwego systemu społeczno-gospodarczego.
Zamiast tego powstał system, „(…) którego znakiem firmowym stały się masowe i permanentne, przez wiele lat najwyższe w Europie Środkowej, a potem najwyższe w UE bezrobocie; jedne z najwyższych rozpiętości dochodowych; demontaż państwa opiekuńczego. Dodać do tego należy złamanie siły negocjacyjnej pracobiorców. Szokowa operacja oznaczała zgodę na wprowadzenie do Polski najgorszej odmiany kapitalizmu”
http://www.ue.katowice.pl/fileadmin/_migrated/content_uploads/8_M.Rolski_Krytyka_Planu_Balcerowicza....pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 20:54
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): No popatrz, „stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho” ( cyt. Jacques Chirac). :D

„Obciach”? , wolisz poklepywanie po pleckach?


Tak,wolę poklepywanie po plecach i nowe autostrady,rewitalizacje miast,nowe lokalne drogi i obwodnice niż wojnę ze wszystkimi (nawet koniom nie odpuszczacie) i wsadzanie do więzienia przez prokuratora Piotrowicza tych którzy te autostrady wybudowali. To zupełny obłęd. Mogą mnie nawet poklepywać po tyłeczku byle Polska rozwijała się takim tempie jak za czasów PO.


Jesteś po prostu tępakiem i dlatego lubisz jak cię okradają i później poklepują twierdząc, że się rozwinąłeś.. Lubisz być dymany - twoja sprawa ale większość tego nie lubi.


Ty nawet tępakiem nie jesteś. Kompletne bezmózgowie. Jeszcze zatęsknisz za rządami PO jak ci PIS da po dupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 21:00
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): No popatrz, „stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho” ( cyt. Jacques Chirac). :D

„Obciach”? , wolisz poklepywanie po pleckach?


Tak,wolę poklepywanie po plecach i nowe autostrady,rewitalizacje miast,nowe lokalne drogi i obwodnice niż wojnę ze wszystkimi (nawet koniom nie odpuszczacie) i wsadzanie do więzienia przez prokuratora Piotrowicza tych którzy te autostrady wybudowali. To zupełny obłęd. Mogą mnie nawet poklepywać po tyłeczku byle Polska rozwijała się takim tempie jak za czasów PO.



Polska się rozwijała się pomimo PO. Przy budowie tych autostrad, których koszt był zbliżony do krajów górzystych jak np Austria, nachapali się złodzieje, a pobankrutowały male firmy... ale ty cieszysz się, że z opóźnieniem ale jednak powstały... nie wiem skąd się biorą takie dupki jak ty.


Nie używasz żadnych argumentów merytorycznych.Same inwektywy. Koszt wybudowania 1 km autostrady w Polsce to dokładnie średnia europejska więc przestań ludziom wciskać ten PISowski kit. Te autostrady i drogi już są i gdyby nawet PIS sie ze....ł to nie wmówi ludziom że ich nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 21:41
Jakim cudem miałoby nie powstać autostrady skoro popłynęły na to miliardy z uni? Za nimi przyszły zachodnie koncerny które nam te autostrady wybudowały... polskie były tylko małe podfirmy, w jednej miałem nieszczęście okazję pracować....
Koszty wytwarzania u nas wszelkich produktów są znacznie niższe niż w krajach Uni (sta mamy obozy) więc mi tu nie pitol o jakiejś średniej europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 lipca 2016r. o 22:14
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):


Polska się rozwijała się pomimo PO. Przy budowie tych autostrad, których koszt był zbliżony do krajów górzystych jak np Austria, nachapali się złodzieje, a pobankrutowały male firmy... ale ty cieszysz się, że z opóźnieniem ale jednak powstały... nie wiem skąd się biorą takie dupki jak ty.


Nie używasz żadnych argumentów merytorycznych.Same inwektywy. Koszt wybudowania 1 km autostrady w Polsce to dokładnie średnia europejska więc przestań ludziom wciskać ten PISowski kit. Te autostrady i drogi już są i gdyby nawet PIS sie ze....ł to nie wmówi ludziom że ich nie ma.


nie przesadzaj, polski przelicznik to 1:4
czyli pomnoz to przez 4ry
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2016r. o 23:16
Średnia pensja w Polsce równa się europejskiej?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2016r. o 23:38
No i widzisz fobiaczku nawet SKORN potrafi myśleć a ty taki jakiś ...delikatnie mówiąc głupi... no chyba,że chory...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.