Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie Święto Ceramiki? Będę!
1
emem
7 sierpnia 2016r. o 12:42
~Malkon napisał(a): Już starożytni wiedzieli, że ludziom trzeba dać rozrywkę żeby nie musieli ciągle psioczyć na władzę.


Moim zdaniem wrecz przeciwnie - obecnosc podczas Swieta Ceramiki moze byc doskonala okazja, aby wladze oceniac ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 sierpnia 2016r. o 15:18
Plebs jak zwykle będzie zachwycony.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 15:56
a ty to kto nie plebs gołodupcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 sierpnia 2016r. o 17:00
Muszę Cię pochwalić, emem, podoba mi się to co napisałeś i to, że przecineczki, kropeczki i myślniczki są tam gdzie być powinny, też mi się podoba : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pan Autor niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 17:37
A ja nie mam planów na święto ceramiki. To, co roku, tylko bez paru rzeczy. Szału nie będzie, choć pełno ludzi można się spodziewać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ppararirura niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 18:27
W tym roku niestety nie będziemy na Dniach Ceramiki,urlop wypadł inaczej niż planowaliśmy i czas było wracać na obcą ziemię...
Lubię to nasze rodzime święto i nie chodzi tu wcale o artystów,którzy grają na scenie,ale o sam charakter imprezy.
Miasto ożywa,można spotkać ludzi których nie widziało się czasem latami,zamienić kilka słów,wymienić uściski i uprzejmości. W ciagu tych kilku dni czas w Bolcu jakby zatrzymuje się. Jest gwarno,tłoczno,zawsze miło i wesoło.
W zasadzie atrakcje dla każdego,można na legalu wypić piwko,posłuchać muzyki(obojętnie jaka jest),zjeść pajdę chleba i inne cuda na kiju :D
Kto chce może kupić ceramikę....od wyboru do koloru.
A że głośno,a że tłoczno,a że brudno - raz w roku można to wytrzymać :*
Szkoda,że nas/mnie nie będzie ;(
Mimo wszystko zyczę miłej zabawy i pozdrawiam zwolenników i przeciwników imprezy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLO niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 19:47
Może bym poszedł na koncert jakieś super kapeli.Ale Golec Orkiestra,Hyży mnie nie podniecają.Kate Ryan może dać koncert na zakończenie Święta Ceramiki.Cieszyłby się jakby zaprosili żyjącego jeszcze brata z zespoły BEE-GES. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2016r. o 21:17
Po za koncertami nie ma co chodzić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza