Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek z udziałem motocyklisty
~Green ink niezalogowany
17 sierpnia 2016r. o 23:31
Jacy ludzie sa anty. Kobieta zawiniła a wy zastanawiacie sie lie jechal motocyklista, jak na światłach jada na Poczatek. Zazdroscicie ze oni maja taka mozliwosc . A co do jazdy skyro maja czym to niech wyprzedzaja byle bezpiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~em. niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 0:01
Hah, co wypadek z udziałem motocyklisty to nie czytam żadnych konstruktywnych postów tylko same - "zapier****l, na pewno jego wina". Jeżeli natomiast w kolizji uczestniczyło BMW - "na pewno wina kierowcy BMW, pewnie zapie*****l!" - bo kierowcy innych pojazdów i marek nie powodują wypadków, tak? Ludzie, leczcie się, bo wstyd to wszystko czytać :) ale z drugiej strony jest z Was ubaw... Ehh.

Jeszcze jedno - nie jeździliscie nigdy na moto czy porządnym autem to się nie wypowiadajcie :P


Motocykliście życzę szybkiego powrotu do zdrowia.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 7:26
~em. napisał(a): Hah, co wypadek z udziałem motocyklisty to nie czytam żadnych konstruktywnych postów tylko same - "zapier****l, na pewno jego wina". Jeżeli natomiast w kolizji uczestniczyło BMW - "na pewno wina kierowcy BMW, pewnie zapie*****l!" - bo kierowcy innych pojazdów i marek nie powodują wypadków, tak? Ludzie, leczcie się, bo wstyd to wszystko czytać :) ale z drugiej strony jest z Was ubaw... Ehh.

Jeszcze jedno - nie jeździliscie nigdy na moto czy porządnym autem to się nie wypowiadajcie :P

Motocykliście życzę szybkiego powrotu do zdrowia.


Bo kierowcy motocykli i BMW są gorsi od cyganów, ale wciąż lepsi od glinoludów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 7:44
~Der napisał(a): Jeszcze szybciej niech jezdza buraki na motorach moze za te plage szczyli tez sie ktos weźmie szczegolnie na Tysiaclecia.


Zgadzam się z Tobą w 100%!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent szpitala psych. niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 9:14
tylko swiatła lub rondo !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 9:39
~ napisał(a): A zobaczcie jak oni zachowują się na światłach !! Podwójnej się nie przekracza a warzywka to zawsze się spieszą.


Jakbyś znał się na przepisach, to byś wiedział, że motocykle mogą najeżdżać na linię ciągłą. to jest normalny przepis, nie znasz się to nie pisz takich bzdur. Boże, jacy ludzie są cięci na motocyklistów, szkoda, że jak raz do roku jest organizowana parada motocykli, to wszyscy stoją i podziwiają nas.. co najlepsze biją brawo. bez odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cort2 niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 12:42
Co za bzdura. Jestem motocyklistą i nie wiem, że nie wolno przekraczać lini ciągłej. Dawaj ten normalny przepis.

Jakbyś znał się na przepisach, to byś wiedział, że motocykle mogą najeżdżać na linię ciągłą. to jest normalny przepis, nie znasz się to nie pisz takich bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca motocykla niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 14:44
Przykro mi ze prosby ktorej z osob nie zostaly wysluchane. Nie znajde sie jeszcze na śluzowej. Dla wszystkich ktorzy wiedzieli niby ta sytuacje i ze niby zapierdal.... Oswiadczenie policji bylo nastepujace Pani prowadzaca Passata zostala uznana za winna tego zdarzenia a moja predkosc wynosila 55kh. A ja nie zorumiem ludzi ktorzy zycza komus smierci lub kalectwa gdzie nawet tej osoby nie znaja to jest mega zalosne . Serdecznie pozdrawiam i dziekuje osoba ktore udzielily mi doraznej pomocy zwlaszcza Pani ktora przejela kontorle nad tym chosem. A tym wszystkim ktorzy zyczyli mi zle mam nadzieje ze nigdy w takiej sytuacji nie beda. Pzd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.