Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent zaprasza na Bolesławieckie Święto Ceramiki
~Ola niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 14:22
Zapraszamy na karuzele :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FIT niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 14:52
Zdjęcie z czasów kampanii wyborczej...teraz jakby większy i większy..... Dieta przed wyborami , co najmniej za rzadko !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 15:54
Miałem iść ale jak przeczytałem to "zaproszenie" to jakoś mi chęć odeszła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly boleslawianin niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 16:27
dziekuje - NIE zamierzam sie pojawic.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 17:02
~ napisał(a): Miałem iść ale jak przeczytałem to "zaproszenie" to jakoś mi chęć odeszła...
Te zaproszenia to tez strata pieniędzy,leza na klatkach schodowych i dozorczynie wynoszą je do śmietnika,a poniewierają się tez w wejściach do Marketow i nikt się nimi nie interesuje.Glupi pomysl i nic więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 17:23
Akcja jak co roku pozastawiane chodniki na czynnych znakach zakaz postoju , na Asnyka od podwórka od klatek 2 do 9 tradycyjnie zastawione klatki i postój aut na chodniku mimo, że od kiosku warzywnego w strone Amixu zakaz postoju czynny znak zaznaczam.Gratulacje dla policji i straży miejskiej.Gdy by ktoś na ławce piwo pił to odrazu go mają .To jest coś naprawdę nieprawdopodobne co się wyprawia w Dni Ceramiki i inne podobne Święta typu Dni Bolesławca.Gimnazjum nr.2 moze zarobić na parkowaniu i inne szkoły tylko trochę zaangażowania i pomysłu.Gdy by tak jakiś pożar budynku się zdarzył nie ma swobodnego dojazdu dla słuzb masakra , nagle ktoś wzywa karetke droga zablokowana bo nawet nie miała by gdzie zaparkowac nikt nie myśli o tym .Aż coś się naprawdę wydarzy.A tu prosze zaproszenie do zatłoczonego autami miasta i ludzie jeżdżą godzinami bo nie mają gdzie zaparkować .U pijarów zamknięte wesołe miasteczko , odwrotnie powinno być u Pijarów lunapark powinien funkcjonować a na Placu Popiełuszki parking dla gości masakra masakra masakra organizacji gratuluje wspaniale to wymyśliło miasto.dzieci ze szkoły gimnazjalnej by to lepiej zorganizowały !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly boleslawianin niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 17:39
~mieszkaniec napisał(a): Akcja jak co roku pozastawiane chodniki na czynnych znakach zakaz postoju , na Asnyka od podwórka od klatek 2 do 9 tradycyjnie zastawione klatki i postój aut na chodniku mimo, że od kiosku warzywnego w strone Amixu zakaz postoju czynny znak zaznaczam.Gratulacje dla policji i straży miejskiej.Gdy by ktoś na ławce piwo pił to odrazu go mają .To jest coś naprawdę nieprawdopodobne co się wyprawia w Dni Ceramiki i inne podobne Święta typu Dni Bolesławca.Gimnazjum nr.2 moze zarobić na parkowaniu i inne szkoły tylko trochę zaangażowania i pomysłu.Gdy by tak jakiś pożar budynku się zdarzył nie ma swobodnego dojazdu dla słuzb masakra , nagle ktoś wzywa karetke droga zablokowana bo nawet nie miała by gdzie zaparkowac nikt nie myśli o tym .Aż coś się naprawdę wydarzy.A tu prosze zaproszenie do zatłoczonego autami miasta i ludzie jeżdżą godzinami bo nie mają gdzie zaparkować .U pijarów zamknięte wesołe miasteczko , odwrotnie powinno być u Pijarów lunapark powinien funkcjonować a na Placu Popiełuszki parking dla gości masakra masakra masakra organizacji gratuluje wspaniale to wymyśliło miasto.dzieci ze szkoły gimnazjalnej by to lepiej zorganizowały !! !! !! !! !!



jakie wladze wybraliscie, taki porzadek macie....do rzadzenia trzema miec troche mozgu....choc odrobine...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaproszenie niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 18:26
a ja zapraszam na kawke w ceramicznym kubku z wyjatkowa panią ozdobioną w ,,bizuterie,,ceramiczną i nie tylko...... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza