Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcieli słuchać wystąpień polityków
~zocha niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 12:23
~Obserwator napisał(a):
~Gizmo napisał(a):
~klucznick napisał(a): to prawda że urzędnicy szli za śmieciarką ?? :P


A co to złe miejsce w paradzie, przecież przewodniczący rady miasta musi pokazać kto w mieście rządzi. A Kowalski mówi że rządzić potrafi, urzędnikami przed wszystkim.


Ale jaja to urzędnicy jak barany za śmieciarką ale kino.


powinni isc za trumną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 12:30
~klucznick napisał(a): to prawda że urzędnicy szli za śmieciarką ?? :P

No niestety... Takie czasy. Urzędnik musi znać swoje miejsce w szeregu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 14:59
Za dwa lata wybory.Teraz kicz, 2 wesołe miasteczka, dmuchane misie i disco polo :>
Ciekaw kto beknie za niezabudowany plac przy Zgorzeleckiej/Łokietka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławiec niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 16:32
Oczywiste Pan Prezydent z wnukami to jest najważniejsze,szok nuda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbych niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 17:13
Wziąć sie za robotę, a nie wiecznie krytykować. To złe tamto nie dobrze, a sami krytykanci jeszcze gorsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 17:59
~Zbych napisał(a): Wziąć sie za robotę, a nie wiecznie krytykować. To złe tamto nie dobrze, a sami krytykanci jeszcze gorsi.

Co ty pierd..... gościu, a dlaczego ja się mam do roboty skoro ja nie pracuję w urzędzie miasta. To prezio ze swoimi przydup.... bierze moje pieniądze i oni mają zapierda... a ja mam wymagać. Dotarło do ciebie, preziowy przyd.....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 sierpnia 2016r. o 20:13
dobrze napisane :)
banda nierobów ....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 6:22
Bo kochani Swieto Ceramiki to nie swieto polityki,Oni mysla ze tak jak za Gierka ,Gomulki,Ludzie stana i z otwartymi buziami beda sluchac farmazonow,I cale szczescie ze publika ich opuscila, :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.