Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rynek pracownika funkcjonuje już w Bolesławcu
~JejMo niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 5:09
Nie rozumiem chyba. Wytłumaczysz, waść?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja ,,, niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 12:32
Nigdy nie dostałam pracy z PUP , tam są tylko oferty dla desperatów. Sama znajduje prace, a wtedy PUP mnie do niej kieruje że to niby oni.. ale pomijając to ostatnie 1,5 miesiąca pracowałam za 8 zł/godzin, miałam dostać umowę o prace i być zatrudniona przez PUP by mój pracodawca miał zwrot za mnie, czyli nic bym go nie kosztowała.Pracowałam jak osioł, a potem wziął sobie dziewczyny z Ukrainy i wtedy się zaczęło,one dostały 7/godzi, i mi też powiedział że za 7 mam pracować.Powiedziałam że za 7 zł, nie będę pracować jak dziewczyny z Ukrainy to powiedział że je obraziłam, zaczął szukać pretekstu , że za wolno robię itp. przecież to ich narodowość, jak miałam powiedzieć Niemka :) tak że koniec mojej pracy bo się nie zgodziłam i umowy nie miałam, a zdrowie tam zostawiłam .Dużo by pisać można było ale pracodawcy nie szanują pracowników, może to się wreszcie skończy i wtedy ludzie zaczną pracować za godziwe pieniądze i nie do bólu bez wolnego......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 13:09
Ukraińcy zaczynają rozwalać rynek pracy (płacy) jak Polacy w Holandii czy Angli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 13:36
~ napisał(a): Ukraińcy zaczynają rozwalać rynek pracy (płacy) jak Polacy w Holandii czy Angli



no nareszcie KONKRET.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 sierpnia 2016r. o 13:39
nadal nie rozumiem dlaczego piszecie ''pracodawca''a nie podacie nazwy firmy ...
nie podawanie nazwiska właściciela jest zrozumiałe bo można narazić się na konsekwencje prawne ale nazwa firmy?
to tylko pomoże innym a właścicielowi da do myślenia ...

oni nadal uważają się za ''panów i władców'' nie zauważając że czasy niewolnictwa już dawno za nami ...

kiedyś ,kilka lat wstecz napisałem wprost - gość o nazwisku Struś mnie -nie tylko -oszukał ...
nie wiem czy to przeczytał czy nie ale pozwu o zniesławienie nie dostałem ...
inni nie byli już tak łatwowierni jak ja ...

o jakim ''rynku'' tu piszecie ?...bliższe prawdy będzie pisanie o ''zmowie cenowej'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 15:41
Dokładnie! Gdyby bolesławieccy pracodawcy szanowali pracowników czyli: dawali umowy o pracę a nie jakieś dziadostwa przez agencje pracy i gdyby płacili za pracę choć należycie- to by nie mieli problemu ze znalezieniem pracowników. Sam jestem przedsiębiorcom, doceniam swoich pracowników i umowami i pensją i od 15 lat nikt ode mnie z firmy nie odszedł. Więc zastanówcie się nad sobą a nie biadolicie tu na forum- bo wstyd! A to, że nawet Ukraińcy nie chcą dla Was pracować za te głodowe stawki co oferujecie- to powinno Wam dać wiele do myślenia. No cóż dyrektorzy bolesławieckich zakładów i zakładzików: czas zakasać rękawy i wziąć się do roboty lub po ludzku podwyższyć ludziom pensję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 17:44
Ja zostałam oszukana przez pracodawcę nie zapłacił mi za kilka miesięcy pracy :( jak mam zaufać kolejnemu ? ;( byłam taka naiwna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 17:50
Jestem wyrejestrowana i nie pracuje wiec dane nie prawdziwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza