Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak odpowiednio dbać o króliki miniaturowe?
~Anonim niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 14:47
Ja tam królików nie uważam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 14:53
Najważniejsze przy miniaturkach, to nie przekarmic. Wtedy są zbyt tłuste i mało smaczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 15:36
A ja właśnie mam takiego pięknego króliczka i dzisiaj zauważyłam że futerko mu w kepkach wychodzi najpierw go wyczesze a jak to nie pomoże to pewnie wizyta u lekarza mnie czeka ale mam nadzieje że to zmiana futra na jesień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mimi niezalogowany
26 sierpnia 2016r. o 16:50
A jaki weterynarz najlepszy w Bolesławcu jeśli chodzi o króliki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 13:17
Ileś kosztuje taka miniaturka, bo córka już od jakiegoś czasu prosi żeby kupić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klaudyna Maliszewska niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 14:58
~Anonim napisał(a): Ja tam królików nie uważam.


ja tam anonimów równiez nie uwazam , anonim to niedorozwój umysłowy !!! :P :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hehe niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 16:05
Króliki Ponoc dobre są, nie trzeba dlugo gotowac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~u niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 18:19
~Ona napisał(a): Ileś kosztuje taka miniaturka, bo córka już od jakiegoś czasu prosi żeby kupić?

Nie trzeba kupować, jest tak dużo królików do wzięcia. Adoptować:) Ogłoszenia na olx.pl albo na gumtree, można tez przejrzeć lokalne ogłoszenia/samemu zamieścić info o chęci przygarnięcia uszatka:). Popatrz też tutaj:
http://forum.kroliki.net/
i tu:
http://adopcje.kroliki.net/
Nawet transport można darmowy zorganizować z innej miejscowości jeśli potrzebny.
Życzę szybkiej udanej adopcji (my już od 2 lat mamy fajnego pupila od nich)Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.