Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 zostanie zlikwidowany
~ niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 14:26
~Kiss napisał(a): Och Karol

Karol jest osobą znaną natomiast ty jesteś trolem internetowym i hejterem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kiss niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 14:50
A czy to jest wada ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 14:54
zaraz Ci ''udowodni '' że ''wrodzona'' :D
przekazana w genach ...

to tak jak u mnie -mój dziadek był hejterem ,był też nim ojciec to i ja nim jestem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kiss niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 15:05
Czymże jest hejt? Od angielskiego hate - nienawidzieć. Czy wyczuwasz,że z nienawiścią się wypowiadam? Jeżeli tak, to w twojej ocenie jestem i tylko. Wyrażanie swojej niechęci do pewnej grupy społecznej a odmienne niż twoje poglądy zawsze będą hejtem.
PS. Falco ma rację,graba i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 15:16
ja również :)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MŹ niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 17:54
Pan Stanik jest właścicielem Liliputa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Terenia34 niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 22:17
~ napisał(a):
~Kiss napisał(a): A co z tą panią co pan Stasik wytargał za włosy w ZC ?

Szkoda że ciebie nie wystrzelał po tej gębie.
Wielu Prezesow i Dyrektorow czesze swoje pracownice ,no to co w tym zlegoPracownica chce być bliżej z Prezesem,a Prezes jest caly czas związany z zakładem!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ALINA 36 niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 22:27
Mnie przeleciał Prezes i Z-ca Prezesa i od razu awansowałam.I gdzie mam się isc chwalić do Ratusza czy do Okraglaka;Kazdy AWANS jest bardzo zlozony i skomplikowany.Poprostu wymaga poswiecen!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.