Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co zrobić, gdy w portfelu pusto?
~ niezalogowany
2 września 2016r. o 14:58
wziąć się do uczciwej pracy

jeżeli ktoś mówi że w tym kraju nie ma pracy

nie wejdzie na strony PUP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 września 2016r. o 15:01
Po aferze z garnkami (Kryszak był wtedy) mieliście materiał ,jak to naciągani byli seniorzy i nie tylko na kosmiczne raty za sprzęt ,który był wciskany .
A tymczasem w waszym materiale powyżej:

"Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre firmy pozabankowe oferują chwilówki za darmo, pożyczanie od rodziny i znajomych nie ma sensu. Decydując się na takie rozwiązanie, przy spłacie zobowiązania oddajesz dokładnie tyle, ile wynosiła wnioskowana kwota."

To dopiszcie jakie zazwyczaj sa konsekwencje nie spłacania w terminie :|

Brat,wujek czy sąsiad może przymknąć oko jak powiemy "sorry ,na razie nie mam tych 200zł,mogę za 2 tyg oddać"?

Jeśli wciskacie,że jest tak fajnie ,lekko łatwo i przyjemnie,ze nawet pożyczanie u znajomych jest mniej korzystne,to zachowujecie się tak jak ci wciskający te wszelkie garnki, materace i inne dziadostwo.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 września 2016r. o 15:25
ten portal schodzi na psy !!! aby reklamować to gó.....
A jak to działa:
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,18341421,w-sidlach-chwilowek.html?disableRedirects=true[img=1472822725_r6sivqx.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 września 2016r. o 15:51
CNC ładne kwiatki :|
Jedna z kalkulacji kredytu 2500zł.
"pożyczka w wysokości 2,5 tys. zł na 24 miesiące z ratą 281 zł. Do spłaty będę miała 6 744 zł - tego już mi nie mówi. Dlaczego aż tyle, skoro oprocentowanie kredytu wynosi 9,65 proc.? 260 zł wynosi wynagrodzenie umowne, 408 zł opłata przygotowawcza, 3 576 zł ubezpieczenie pożyczki."

Dalej Bolec będzie się podpisywał pod tekstem,ze nawet bardziej opłaca sie niż u znajomych czy rodziny ??

:|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiedziony niezalogowany
2 września 2016r. o 17:17
A ja myślałem że napiszą jak w prosty sposób zarobić pareset złotych :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 września 2016r. o 18:17
hemi napisał(a): Dalej Bolec będzie się podpisywał pod tekstem,ze nawet bardziej opłaca sie niż u znajomych czy rodziny ?? :|


Hemi, to jest tekst sponsorowany.
Ja osobiscie odradzam branie jakichkolwiek pozyczek, zachecam natomiast do oszczedzania, odkladania nawet malych sum.


Dopisane 02.09.2016r. o godz. 18:17:

A jak ktos bierze juz jakakolwiek pozyczke/kredyt to zawsze nalezyc pytac o RRSO (Roczna Rzeczywista Stope Oprocentowania), ktora zawiera w sobie WSZYSTKIE koszty, prowizje, oprocentowania itd.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
2 września 2016r. o 18:21
Dlaczego w tym portfelu jest obca waluta? i to w takim temacie? :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 września 2016r. o 18:28
emem napisał(a):
Ja osobiscie odradzam branie jakichkolwiek pozyczek, zachecam natomiast do oszczedzania, odkladania nawet malych sum.


artykul jasno mowi ze 2/3 polaków zyje od wypłaty do wypłaty na co moga zaoszczedzic gotowke rocznie ? na odkurzacz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo