Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szykuje się zmiana władzy w powiecie?
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 21:23
~PC napisał(a):
~DO PC napisał(a):
~PC napisał(a): Pan Darek na Staroste został wyciagniety za uszy ,jak krolik z kapelusza w tym Powiatowym Cyrku.Przez cala swoja kadencje na tym stanowisku nic nie zrobil.Mysle ze zasługi Pana Manka sa dużo większe.A to ,ze nie pchal się przed orkiestrę ,to już jego prywatna sprawa.

Jeśli uważasz że Pan Darek został wyciągnięty za uszy ,to ja ci powiem że pan Manek został wyciągnięty z kukurydzy przez kłusowników niczym młody warchlak dzika.
I tu Przyjacielu podzielam twoja opinie,ze został Wyrwany jak DZIK z Kukurydzy Pan Maniek,ale nie można się chłopu dziwic,ze nabral Apetytu i chce jeszcze w Kukurydzy PRZEZIMOWAC JAK NAJDLUZEJ,taka jest mentalność PSL-u.CHLOP ZYWEMU NIE PRZEPUSCI!!! Pozdrawiam!

Ten biedny Chłop ma tyle hektarów że jak by wszędzie zasiał kukurydzę to kilka zim by przezimował zanim kłusownicy by go wytropili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PC niezalogowany
23 września 2016r. o 21:39
Nie wiem ,czemu się dziwisz i liczysz hektary?Z PSL-u Wszyscy tak maja .Setki Hektarow,ktore udało się im w taki czy inny sposób wyrwac.I bardzo Wysokie Stanowiska dobrze płatne od 25 lat.Jak chcesz tak mieć zapisz się do PSL-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 21:45
~PC napisał(a): Nie wiem ,czemu się dziwisz i liczysz hektary?Z PSL-u Wszyscy tak maja .Setki Hektarow,ktore udało się im w taki czy inny sposób wyrwac.I bardzo Wysokie Stanowiska dobrze płatne od 25 lat.Jak chcesz tak mieć zapisz się do PSL-u.

Bardzo dziękuję ale wolę klepać biedę jak być partyjniakiem i to jeszcze z partii Burego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PC niezalogowany
23 września 2016r. o 21:51
~ napisał(a):
~PC napisał(a): Nie wiem ,czemu się dziwisz i liczysz hektary?Z PSL-u Wszyscy tak maja .Setki Hektarow,ktore udało się im w taki czy inny sposób wyrwac.I bardzo Wysokie Stanowiska dobrze płatne od 25 lat.Jak chcesz tak mieć zapisz się do PSL-u.

Bardzo dziękuję ale wolę klepać biedę jak być partyjniakiem i to jeszcze z partii Burego.
Szary czy Bury jakie to ma dziś znaczenie,jak nie będziesz PARTYJNIAKIEM,to nic nie ugryziesz.Ale na to Ja już nic Ci nie poradzę.W tym Polskim Dziadostwie,wszystko jest dla PARTYJNIAKOW.Radze się mocno zastanowić!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 21:55
Tak czytam... I pomyśleć że takie buractwo było przez 2 lata w powiecie... Czy będzie dalej? Jak to się skończy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 22:07
~PC napisał(a):
~ napisał(a):
~PC napisał(a): Nie wiem ,czemu się dziwisz i liczysz hektary?Z PSL-u Wszyscy tak maja .Setki Hektarow,ktore udało się im w taki czy inny sposób wyrwac.I bardzo Wysokie Stanowiska dobrze płatne od 25 lat.Jak chcesz tak mieć zapisz się do PSL-u.

Bardzo dziękuję ale wolę klepać biedę jak być partyjniakiem i to jeszcze z partii Burego.
Szary czy Bury jakie to ma dziś znaczenie,jak nie będziesz PARTYJNIAKIEM,to nic nie ugryziesz.Ale na to Ja już nic Ci nie poradzę.W tym Polskim Dziadostwie,wszystko jest dla PARTYJNIAKOW.Radze się mocno zastanowić!!!!

U mnie słowo droższe od pieniędzy ,nigdy nie zapiszę się do żadnej partii.Kukiz ma rację że w Polsce jest ,,PARTIOKRACJA''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2016r. o 14:49
~ napisał(a): Tak czytam... I pomyśleć że takie buractwo było przez 2 lata w powiecie... Czy będzie dalej? Jak to się skończy?
Ta chora sytuacje może uzdrowić tylko Wojewoda Dolnoslaski,ktory decyzje podejmie w najbliższym czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2016r. o 15:10
~ napisał(a):
~ napisał(a): Tak czytam... I pomyśleć że takie buractwo było przez 2 lata w powiecie... Czy będzie dalej? Jak to się skończy?
Ta chora sytuacje może uzdrowić tylko Wojewoda Dolnoslaski,ktory decyzje podejmie w najbliższym czasie.

A co tu ma do gadania jakiś pisowski wojewoda ,następny z nepotycznego nadania.Wojewoda niech lepiej zajmie się mężem pani WITEK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza