Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby
~olku niezalogowany
8 września 2016r. o 14:30
Szkoda ze istotn*.pl nie wiezlo pod uwage tego ze te info czasami czytaja dzieci z 6 klasy albo inne i wystawili to zdjecie. Jak zobaczylem a nigdy nie widzialem zwlok slabo mi sie zrobilo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 września 2016r. o 14:42
~olku napisał(a): Szkoda ze istotn*.pl nie wiezlo pod uwage tego ze te info czasami czytaja dzieci z 6 klasy albo inne i wystawili to zdjecie. Jak zobaczylem a nigdy nie widzialem zwlok slabo mi sie zrobilo.


Po czym zdruzgotane dziecko odpalił gre komputerowa i z pasją zaczęło rozstrzeliliwać zombie w grze ,gdzie krew leje sie hektolitrami,a flaki potworów walają sie po całym monitorze :D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
8 września 2016r. o 14:47
hemi napisał(a):
~olku napisał(a): Szkoda ze istotn*.pl nie wiezlo pod uwage tego ze te info czasami czytaja dzieci z 6 klasy albo inne i wystawili to zdjecie. Jak zobaczylem a nigdy nie widzialem zwlok slabo mi sie zrobilo.


Po czym zdruzgotane dziecko odpalił gre komputerowa i z pasją zaczęło rozstrzeliliwać zombie w grze ,gdzie krew leje sie hektolitrami,a flaki potworów walają sie po całym monitorze :D


10/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2016r. o 15:00
Witam rodzina sie znalazla to jest pan Kazimierz i zglosila sie na policje temat uwazam za zamkniety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andzia niezalogowany
8 września 2016r. o 15:03
Też tak uważam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2016r. o 15:16
hemi napisał(a):
~olku napisał(a): Szkoda ze istotn*.pl nie wiezlo pod uwage tego ze te info czasami czytaja dzieci z 6 klasy albo inne i wystawili to zdjecie. Jak zobaczylem a nigdy nie widzialem zwlok slabo mi sie zrobilo.


Po czym zdruzgotane dziecko odpalił gre komputerowa i z pasją zaczęło rozstrzeliliwać zombie w grze ,gdzie krew leje sie hektolitrami,a flaki potworów walają sie po całym monitorze :D


pracowałem w uk szpitalu, nowo przyjęty chłopak wszedł do izolatki gdzie leżał nieboszczyk z otworzoną gębą, jak go zobaczył to uciekł od razu roztrzęsiony do naszej kanciapy, a na codzień jego ulubioną rozrywką są gry PC... więc to nie jest tak proste i schematyczne jak ci się wydaje, do drastycznych scen można przywyknąć tylko w realu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
8 września 2016r. o 17:05
Nieżywego oglądać się boją ale horrory to prawie każdy nastolatek ogląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2016r. o 9:28
Piszecie o brutalnych grach czy filmach "sensacyjnych" i dziwicie się że ktoś zachował jeszcze jakąś wrażliwość na krzywdę ludzką. I bardzo dobrze że tę wrażliwość wciąż jeszcze mamy. Komuś mocno zależy by ją w nas stłumić. Od kiedy to zrozumiałem, nie gram i nie oglądam brutalnych filmów. NIE DAM SIĘ!
Widzę że i redakcja ma podobne podejście do tematu. A co do konkurencji... wszelkie standardy moralne to dla nich abstrakcja - kasa, kasa, kasa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.