Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek między Zebrzydową, a Czerną
~wściekła niezalogowany
29 września 2016r. o 8:17
Drugi wypadek był by przy wyjeździe z Nowogrodźca bo h....w tirze z zieloną kabina zachciało się wyprzedzać na zakręcie na podwójnej ciągłej.Felge w aucie mam zgniecioną od ucieczki na chodnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
29 września 2016r. o 8:32
Nie ma jakiejś kary już na to piractwo drogowe coraz gorzej , niedziela, Parzyce - Nowogrodziec droga przez wieś , ...e ścinają zakręty nie ma widoczności nie zostawi miejsca a nuż coś wyjedzie z zza zakrętu a ma to w du......e trzeba uciekać pod ploty , sku......ny wieśniaki, pozabierać prawo jazdy .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
29 września 2016r. o 9:42
Trzeba było spisać rejestrację auta, jak wyglądał wiesz. Tak jak postąpisz Twoja sprawa, przykładowo ja bym dociekał kto to był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ltos niezalogowany
29 września 2016r. o 9:48
Pewnie na DLW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Zebrzydowa niezalogowany
29 września 2016r. o 9:52
Kierowcy !! Opamiętajcie się jadący z kierunku Nowogrodzec-Brzeznik wjazd na drogę nr94 to nie autostrada już jest jeden krzyż nie wciskając się na siłę Na Boga Opamiętajcie Się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
29 września 2016r. o 9:59
Trzeba było spisać rejestrację auta, jak wyglądał wiesz. Tak jak postąpisz Twoja sprawa, przykładowo ja bym dociekał kto to był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~feel niezalogowany
29 września 2016r. o 12:05
Kierowca Mzk Bolesławiec udzielił pierwszej pomocy widziałam.wiózł pracowników w
do Wykrot i sie zatrzymał. ludzie brać przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~feel niezalogowany
29 września 2016r. o 12:05
Kierowca Mzk Bolesławiec udzielił pierwszej pomocy widziałam.wiózł pracowników w
do Wykrot i sie zatrzymał. ludzie brać przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza