Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak legalnie zezłomować samochód?
~Anonim niezalogowany
30 września 2016r. o 12:42
Czegoś nie rozumie. Po co mi umowa kupna/sprzedaży przy złomowaniu samochodu kiedy mam dowód rejestracyjny i to on jest dowodem że jestem właścicielem.

po drugie : jeżeli jestem posiadaczem tego samochodu np przez 20 lat to kto mądry trzyma tyle czasu umowę lub fakture i dalej tzn nie zezłomuje go.

P.i.e.r.d.o.ł.y piszecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
30 września 2016r. o 13:00
zgłoszę że zaje-bali i bez opłat i kolejek pozbęde się :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 września 2016r. o 14:20
Zdrowe graty do takiej E30 grzechem było by zezłomować :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
30 września 2016r. o 19:14
Czyżby to było pisanie dla pisania? Przeciętny śmiertelnik jak chce wyrejestrować swój złom to precyzyjną informację uzyska w wydziale komunikacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 13:36
hemi napisał(a): Zdrowe graty do takiej E30 grzechem było by zezłomować :)


byłoby ten twój avatar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hehe niezalogowany
1 października 2016r. o 13:36
Sprzedałem samochód w uk posiadam umowę kupna sprzedaży na jednym druku w dwóch językach polskim i angielskim, kiedy poszedłem zgłosić do urzędu ze sprzedałem samochód i nie jestem już właścicielem zaczęły się schody! Pani w okienku powiedziała ze nie może przyjąć tej umowy bo nie jest przetłumaczona hehe nie ważne ze jest w dwóch językach i pani potrafiła odczytać wszystkie zbędne informacje. Poprosiłem panią naczelnik która była bardzo nie miła i zaczęła rzucać się jak G w przeręblu i powiedziała ze ta umowa jest nie ważna i nic nie wskóram dopóki jej nie przetłumaczę. Wiec powiedziałem pani naczelnik ze mi to i tak już nie robi różnicy bo nie mieszkam już w Polsce i skoro nie potrafią czytać po polsku to ja mam to w dupi.... i nie będę się stresował przez to ze nie potrafią czytać po polsku. Szkoda ze wiedza jak nas ograbić z pieniędzy ale żeby nie umieć czytać to już inna bajka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Erni niezalogowany
1 października 2016r. o 16:23
Sprzedałem auto rok temu.Już zaprzestałem wizyt w Wydz,Kom.,bo rzygac sie chce.Nowy własciciel nie przerejstrował auta i wisi na mnie.A nikt go nie może "ścignąć" z Urzędu :) . Jedynie udało mi sie w ubezpieczalni- tam bardziej ludzko podeszli do tematu i nie płace OC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzyś niezalogowany
2 października 2016r. o 10:41
Gdzie ta e30 stoi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.