Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarny protest w Bolesławcu
14505
DP
13 października 2016r. o 17:25
oczywiście
mając świadomość na jaką krytykę można się narazić, trzeba mieć odwagę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 października 2016r. o 17:26
Gdyby chcieli zakazać aborcji to mieli ku temu okazję.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
13 października 2016r. o 17:28
ale nie mieli odwagi :D hahaha ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 października 2016r. o 17:35
Nie chcieli.

Spadłyby im słupki popularności na miesiąc, a później wszystko wróciłoby do normy. Co innego gdyby do wyborów było kilka miesięcy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna M. niezalogowany
13 października 2016r. o 19:49
~Anna M. napisał(a): Po "czarnym proteście":

http://pikio.pl/dziennikarka-zaluje-udzialu-w-czarnym-protescie-zrobilam-cos-strasznego/

(fragment: "– Muszę zrobić coś ważnego. Przeprosić moją córkę Aleksandrę Zielińską. Publicznie, bo publicznie, dla jednej z gazet wypowiedziałam się na temat aborcji chorych dzieci, przyznając, „że jako matka chorego dziecka, znająca realia walki o zdrowie takiego dziecka, nigdy nie zmusiłabym kobiety by rodziła wbrew woli.” – napisała dziennikarka.

– Kiedy Ola, po przeczytaniu tego tekstu, rozpłakała się, zrozumiałam, że zrobiłam coś strasznego, odwróciłam się od własnej córki i od wszystkich jej podobnych, chorych i słabszych. Wstydzę się tego, bo przecież nikt tak ja ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać – wyjaśniła Zielińska.")

albo:

http://wpolityce.pl/gwiazdy/310769-maja-bohosiewicz-wycofala-sie-z-czarnego-protestu-przeczytala-projekt-stop-aborcji

(fragment: "Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje. Myślałam, że nie można robić badań prenatalnych, że lekarz który ratując mnie pójdzie siedzieć, jeśli płód umrze. Brednie. (…) Puszczają w mediach informacje, że lekarz który ratował twoje życie i przez te działania dziecko zmarło, będzie siedział. Przeczytałam tę ustawę (dopiero dzisiaj) i ja się z czarnego protestu wypisuję.")


Up!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mario niezalogowany
13 października 2016r. o 20:39
kobiety to pedały;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 października 2016r. o 20:43
falco napisał(a): wniosek?
nie słyszałeś słów naczelnika państwa ?
''zrobimy wszystko by aborcji było jak najmniej''

co chciał przez to powiedzieć? :D


Jeśli pozwolisz Papugo , to ja Ciebie to wytłumaczę jak chłop przy betoniarze ... krowie na rowie . Otóż Jarek Kłamczyński , ksywa Prawdomówny , zwany Pajacem , Szarą Eminencją i Prezesem od Prawa i Sprawiedliwości , były członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w traumie po bracie ... zrobi wszystko , co mu każą ... i powie też :D

Pajac :|

A wracając do protestów . Dlaczego Pajac , mając władzę absolutną w kraju nad Wisłą zajmuje się pier.doletami ? Niechby się w ścierwomediach wypowiedział co myśli o szczepieniach , chemitralach , GMO z hameryki i całym tym petrodolarze.

Pic na wodę i fotomontaż ... ale ... jest nadzieja , że Morawiecki paplając trzy po trzy odnośnie fabryki Mercedesa w Jaworze wie co mówi .

Ja nie wiem , ale od lat powtarzam , że wolne strefy ekonomiczne , to nowoczesne obozy koncentracyjne :)

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 października 2016r. o 20:50
Wpisujesz się w chrumchrum świnek oderwanych od koryta ;) A do dzisiaj wydawało mi się, że stać Cię na coś więcej :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza