Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa o zakazie aborcji przepadła
211
skorn
8 października 2016r. o 17:42
Blackjack napisał(a):
falco napisał(a): a ilu skornów?
jak twoja dziewczyna ,kobieta czy jak ją tam nazwiesz ,zechce urodzić dziecko jak to ostatnio napisałeś ''z daunem''to będziesz wiał od niej i od dziecka w podskokach ...
zgadzasz się z tym ?
myślę że tak bo samo to jak wcześniej napisałeś -''z dawnem''- pokazuje jaki masz stosunek do dzieci tak chorych

Falco jesteś za usuwaniem chorych dzieci, czy jak to mówisz "za wolnym wyborem" a razi Cię słowo Down?
Dziwne te twoje rozumowanie.
Rozmawiałeś kiedyś z takim dzieckiem? Dopisane 08.10.2016r. o godz. 13:33:Człowieka poznaje się po tym jaki ma stosunek do słabszych, chorych, dzieci, zwierząt ......


Falco "szanuje" uposledzone dzieci, ale zarazem jest gotów je mordować. Taka pokrętna logika uprawiana przez naszego forumowego FASZYSTĘ.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2016r. o 17:52
pierdoły i głupoty zarazem prawisz tu waszeć ...
tu nikt nie zamierza mordować dzieci a jeśli uważasz że ktoś ma takie zamiary ,leć do prokuratury ...
faszystą to nazywaj swojego kolesia bo mnie cholernie daleko zarówno do faszyzmu jak nacjonalizmu nawet ''ojczystego''
resztę może ci pózniej napiszę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 października 2016r. o 17:56
Nie pisz, ja wcale twoich pseudomądrości nie oczekuję.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: skorna niezalogowany
8 października 2016r. o 18:45
Popieram.
Pan falco prezentuje moondrosci wyprane przez Franie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 9:29
o proszę...
pojawiło się to coś 243 a wracając do skorna ...
czy ja coś ,cokolwiek piszę do ciebie?
ale ty podobnie jak to coś biegacie za mną jak to ktoś wcześniej napisał do 243''jak pies na smyczy''

:D


Dopisane 09.10.2016r. o godz. 09:29:

''Wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji nawet przez chwilę nie było realne – napisała na swoim profilu na Facebooku Marta Kaczyńska. W czasie trwających w ubiegłym tygodniu protestów związanych z planami zaostrzenia przepisów dotyczących przerywania ciąży, stanowisko Kaczyńskiej było ważnym głosem w debacie. Córka byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, sprzeciwiała się w felietonie na łamach "wSieci" całkowitemu zakazowi aborcji.

„Zgodnie z moimi przewidywaniami projekt Ordo Iuris nie będzie dalej procedowany w Sejmie. Wbrew temu, co chcieliby twierdzić organizatorzy ,,czarnego protestu" wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji nawet przez chwilę nie było realne. Fala oburzenia, która przetoczyła się przez wiele polskich miast była efektem sprawnie przeprowadzonej manipulacji" – napisała Kaczyńska na Facebooku. Czyżby bratanica prezesa PiS wiedziała wcześniej, jak skończy się awantura o przerywanie ciąży?''

a może to tylko głos rozsądku przemówił ...
przecież głupia nie jest ,tyle że pazerna

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 października 2016r. o 9:40
Jak myślisz falco, kogo poza tobą interesuje co ma do powiedzenia na temat aborcji Marta Kaczyńska ? : ) Dlaczego jej zdanie na ten temat jest dla ciebie tak ważne, że uznałeś, że trzeba je cytować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 10:01
kc napisał(a): Jak myślisz falco, kogo poza tobą interesuje co ma do powiedzenia na temat aborcji Marta Kaczyńska ? : ) Dlaczego jej zdanie na ten temat jest dla ciebie tak ważne, że uznałeś, że trzeba je cytować ?


a jak myślisz kogo też interesuje co Ty masz do powiedzenia na temat aborcji?...no może mnie :D
jej zdanie nie jest dla mnie takie ważne jak sobie to przedstawiasz ...
podobnie jak wczoraj z arcybiskupem :D
to tylko przedstawianie poglądów innych osób na tematy drażliwe tym bardziej kiedy jest się w ''opozycji'' dla wuja :D bo przecież ''ten kto podniesie rękę na Kościół ,podnosi rękę na Polskę''...hahaha

przypomina mi to hasło ''kto podniesie rękę na władzę ,ta ręka będzie mu odrąbana'' :D

czyżby obecny ''kłamczyński'' to taki obecny Gomółka? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 października 2016r. o 10:24
falco napisał(a): a jak myślisz kogo też interesuje co Ty masz do powiedzenia na temat aborcji?...no może mnie :D
jej zdanie nie jest dla mnie takie ważne jak sobie to przedstawiasz ...
podobnie jak wczoraj z arcybiskupem :D
to tylko przedstawianie poglądów innych osób na tematy drażliwe tym bardziej kiedy jest się w ''opozycji'' dla wuja :D bo przecież ''ten kto podniesie rękę na Kościół ,podnosi rękę na Polskę''...hahaha

przypomina mi to hasło ''kto podniesie rękę na władzę ,ta ręka będzie mu odrąbana'' :D

czyżby obecny ''kłamczyński'' to taki obecny Gomółka? :D


To co zacytowałeś świadczyć może jedynie, że Kaczyński nie jest takim człowiekiem jak przedstawiają go media, jego bratanica nie powiedziałaby nic, co mogłoby mu zaszkodzić czy postawić go w złym świetle. On jest dla niej jak ojciec. A ich rodzina jest bardzo zżyta ze sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza