Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa o zakazie aborcji przepadła
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 11:02
zżyta ?...o tak
zwłaszcza przez ''kasę'' i to nie zapomogowo -pożyczkową :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 października 2016r. o 11:19
falco napisał(a): zżyta ?...o tak
zwłaszcza przez ''kasę'' i to nie zapomogowo -pożyczkową :D


Rozumiem, że piszesz tak na podstawie własnych doświadczeń ze swoją rodziną. Bo jeśli ktoś ma normalną, kochającą się rodzinę, to wie, czym jest silna więź rodzinna.

Teraz tylko czekać,aż ktoś cyknie jakąś zabawną fotkę twojej żonie w Biedronce ,zrobi z tego zabawnego mem'a i pośmiejemy się. Możesz podrzucić temat, tyle zabawnych przeróbek innych ludzi wklejasz, że możesz spokojnie pretendować na ekspeta w tych sprawach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 11:42
normalna rodzina? a mąż w pierdlu. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 13:20
kc napisał(a):
falco napisał(a): zżyta ?...o tak
zwłaszcza przez ''kasę'' i to nie zapomogowo -pożyczkową :D


Rozumiem, że piszesz tak na podstawie własnych doświadczeń ze swoją rodziną. Bo jeśli ktoś ma normalną, kochającą się rodzinę, to wie, czym jest silna więź rodzinna.

Teraz tylko czekać,aż ktoś cyknie jakąś zabawną fotkę twojej żonie w Biedronce ,zrobi z tego zabawnego mem'a i pośmiejemy się. Możesz podrzucić temat, tyle zabawnych przeróbek innych ludzi wklejasz, że możesz spokojnie pretendować na ekspeta w tych sprawach.


i ponownie przypisujesz sobie rolę ''wszystkowiedzącej '' i ''wszystko rozumiejącej'' ponownie wkraczając na teren zupełnie ci obcy bo kierowanie się ''opiniami'' innych wyprowadza cię na zbyt zawiłe dla ciebie drogi ...więc pisząc ''rozumiem'' pokazujesz jednocześnie że nic nie rozumiesz ...
czy ja wkraczam w twoje życie o którym ktoś mi próbował opowiadać? czy ja mam ''rozumieć '' że masz syndrom ''porzuconej '' czy ''odrzuconej''
nie bo po co?...dla mnie możesz czy to rodzić co rok ,ale i co rok możesz się abortować ...możesz spać z kim chcesz i kiedy chcesz ...
co mnie to obchodzi gdzie i jako kto pracujesz ?...nic
ale ty za bardzo lubisz wkraczać w czyjeś życie bym uwierzył by twoje było ustabilizowane ...
więc to raczej ty próbujesz robić za ''eksperta''
przyznasz że memy jakie zamieszczam to memy politykierów -zwłaszcza ''kłamczyńskiego'' i Antona ;;brzózki'' M. a nie ''innych ludzi'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 października 2016r. o 14:27
Ale cię boli, że nic nie wiesz na mój temat : ). Mogłeś sobie darować swój bzdurny wywód : ).

Ty też jesteś politykierem, politykujesz sobie na publicznym forum, sęk w tym, że twoje politykowanie kończy się na gadaniu, a to co robi Kaczyński ma realny wpływ na twoje życie. Ty możesz pośmiać się z niego wklejając głupie memy, a on może pośmiać się z ciebie wprowadzając w życie jakąś ustawę, która utrudni ci życie. Hmm pomyślmy, kto tu jest przegranym, a kto wygranym ... : )?

PS Sam zwierzasz się na forum z tego co robisz, jesz, gdzie jedziesz na wakacje itp. obcym sobie ludziom, więc nie miej później pretensji, że ktoś coś pisze na twój temat. Ja to traktuje jako forumową telenowelę : ). Dzięki : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 14:50
kc napisał(a): Ale cię boli, że nic nie wiesz na mój temat : ). Mogłeś sobie darować swój bzdurny wywód : ).

Hmm pomyślmy, kto tu jest przegranym, a kto wygranym ... : )?

PS Sam zwierzasz się na forum z tego co robisz, jesz, gdzie jedziesz na wakacje itp. obcym sobie ludziom, więc nie miej później pretensji, że ktoś coś pisze na twój temat. Ja to traktuje jako forumową telenowelę : ). Dzięki : ).

inni wiedzą i ..szerzą wiedzę
podobne ''bzdurne wywody'' ty tu zamieszczasz więc o co chodzi? ;)
to co robi ten kurdupel na twoje nie ma? :D
widzę że ma i to jakie!!!!...więc i ty jesteś ''przegrana'' i jeszcze na dodatek klaszczesz z uciechy ...
ps. ja się nie zwierzam ...ja o tym tylko piszę tak jak inni np. o wakacjach w Chorwacji ,jak inni pytający na forum ''co zrobić na obiad'' czy ''gdzie kupić torbę na zakupy''
ja piszę o realu ty dopisujesz swoją ''ideologię'' i to dopiero jest ''nowela''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 października 2016r. o 15:09
falco napisał(a): inni wiedzą i ..szerzą wiedzę
podobne ''bzdurne wywody'' ty tu zamieszczasz więc o co chodzi? ;)
to co robi ten kurdupel na twoje nie ma? :D
widzę że ma i to jakie!!!!...więc i ty jesteś ''przegrana'' i jeszcze na dodatek klaszczesz z uciechy ...
ps. ja się nie zwierzam ...ja o tym tylko piszę tak jak inni np. o wakacjach w Chorwacji ,jak inni pytający na forum ''co zrobić na obiad'' czy ''gdzie kupić torbę na zakupy''
ja piszę o realu ty dopisujesz swoją ''ideologię'' i to dopiero jest ''nowela''
;)


Kaczyński nie jest z mojej bajki, nigdy na niego ani na jego partię nie głosowałam i nie zamierzam, ale nie zamierzam również śmiać się z głupich memów na jego temat.

Wierz mi, nie dopisuję swojej ideologii, ogólnie mnie twoje życie nie obchodzi, ale piszesz to czytam, raz nawet twoje zwierzenia na forum były bardzo przydatne : ). Dzięki : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 października 2016r. o 17:03
Falco ma folder z memami, tak bohatersko walczy z systemem. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza