Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Andrzej Wajda - najwybitniejszy polski reżyser
7632
#VIP007 nieaktywny
10 października 2016r. o 18:00
A to który lepszy Wajda czy Polański??
http://www.fronda.pl/forum/wajda-wykorzystal-seksualnie-nieletnia-aktorke,52358.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2016r. o 18:40
~ napisał(a): falco to jakiś nawiedzony omnibus
takiemu już nic nie pomoze


tobie za to pomogą książki :D mnie do ''omnibusa ''daleko ale ty jeszcze ''gimbusom'' nie dorównałeś ...
reszty sobie sam poszukaj :D

''W 1944 dekretem PKWN z dnia 22 grudnia[5] order ten został włączony do systemu odznaczeń nowego, socjalistycznego państwa (Polski Ludowej). Zachowano jego kształt i barwy, pozbawiając jednak godło korony, a na rewersie krzyża zmieniono rok na „1944”.

Ustawą z 1960[6] order został 2 najwyższym odznaczeniem państwowym (po Orderze Budowniczych Polski Ludowej). Ustawa ta zmieniła nazwę pierwszej klasy na Krzyż Wielki orderu Odrodzenia Polski (...)''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 października 2016r. o 19:16
Rzeczywistość polityczna sprawiła że jak ktoś jest hołubiony w telewizji to od razu ludziom włącza się podejrzliwość że ktoś gra w jednej drużynie "z nimi".
Skorn dobrze mówi że ocena sztuki należy do widza a nie krytyków "bezkrytycznych" do pewnych artystów, np. do niego.


Są dyktatorzy mody, są i dyktatorzy sztuki a przecież Polacy podobno nie lubią dyktatorów bo sami wiedzą co mają myśleć (tak mówią w telewizji) a później sama telewizja dyktuje co masz myśleć a co nie.
Życiorys reżysera podsumowuje się liczbą scenariuszy które odrzucił, kto mu sfinansował zdjęcia i ile razy.
Takiemu Barei dawali rolkę taśmy filmowej i pieniędzy tyle że wystarczyło na naturszczyków a ten kręcił filmy w doborowej obsadzie z kilometrem taśmy filmowej i nawet za granicą.
To już powinno dać do myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2016r. o 19:23
~Połykaczka kijanek napisał(a):
Skorn dobrze mówi że ocena sztuki należy do widza a nie krytyków "bezkrytycznych" do pewnych artystów, np. do niego.

tak mówisz?...do widza?
no to powiedz mi dlaczego takie protesty i zawiadomienia do prokuratur ślą ...y w sprawie SZTUKI tego Chorwata?
ja tu wkleiłem kiedyś sam tytuł przedstawienia i nastąpiła błyskawiczna wręcz -nazwijmy to -''moderacja''


To już powinno dać do myślenia.

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 października 2016r. o 19:32
Nie wiem co myślą PiSiory bo tego nie śledzę.
Wiem że PiSiory nie lubią Nergala ale to nie PiSiory mają go lubić tylko ja mam go lubić albo nie i ja mam sobie go ocenić a nie oni w TV i na niego poszczuć.

Dlatego nie oglądam telewizji informacyjnych ani też nie lubiłem czytać lektur szkolnych bo były do przeczytania z urzędu.
Dlatego też nie podoba mi się abonament telewizyjny na programy o myśleniu z urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2016r. o 19:53
dzisiaj słuchałem pewnych wypowiedzi na tzw. ''publicznej''tv (brzmi to jak szalet czy dom -też ''publiczny'')i na Superstacji w sprawie Caracali
wypowiedzi to tak jakbyś słuchał o dwóch różnych rzeczywistościach ...
A kiedy przemowę wygłosił Rysio''pysio'' Czarnecki o łodziach podwodnych od Francuzów to oniemiałem ...a pózniej ryknąłem śmiechem ...

myślę że niedługo ''maciar'' zakupi lotniskowce ,całą eskadrę ...
:D


Dopisane 10.10.2016r. o godz. 19:53:

sorki ...w tym temacie już nic o ...ach :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2016r. o 20:10
~Trep napisał(a): Wajda był wybitny - świadczył o tym film pt. "Wałęsa -człowiek z teczki".


:D :D :D

zgadza się, film o Bolku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2016r. o 20:16

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.