Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła 16-latka – Małgorzata Strzelecka
~Połykaczka kijanek niezalogowany
22 października 2016r. o 11:33
Emem, sam podałeś aby zgłaszać się na komendę z wiedzą o przebywaniu nastolatki.
Ty mi napisz jakich oczekujesz komentarzy a nie pisz o tym aby ci ktoś na forum napisał gdzie może być abyś się mógł tym pochwalić na komendzie.

Napisz jakich komentarzy oczekujesz pod wypadkiem śmiertelnym.
Kondolencji, potępienia tirowca, potępienia autostrady, pochwalenia zdjęć z wypadku?
Po co komentarze pod wypadkiem śmiertelnym? I jakie mają to być komentarze bo wiemy jakie już nie mają być ale nie wiemy jakie być mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
22 października 2016r. o 11:34
Co do pomocy pełna zgoda. W kwestii niestosownosci komentarza również, bo być może to nie jest kolejny szczeniacki wyglup. Argument o roli czytelnika mało mnie przekonuje. Jednakże,nie ma się co spinac, chciałem tylko zwrócić Ci uwagę na ten mały szczegół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
22 października 2016r. o 11:36
jest wiele innych tematów z których można sobie kpić
więc tam się wypowiadajcie
sio :|
niech się odnajdzie cała i zdrowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
22 października 2016r. o 11:40
Przecież napisałem że się odnajdzie cała i głodna ale widzę że raczej chodzi o komentarze że pewnie ją zamordowali i porzucili w lesie albo o boleccynk, chociaż każą dzwonić na komendę w tekście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
22 października 2016r. o 11:51
nie
chodzi o konkretne informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rada niezalogowany
22 października 2016r. o 12:28
emem napisał(a):

Kolego, wypowiadam sie jako Czytelnik, a nie moderator.


Pozdr,
emem



Załóż sobie wobec tego drugie konto: emem - administrator , wtedy będziemy wiedzieli kiedy piszesz jako czytelnik !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
22 października 2016r. o 15:48
~Papuga napisał(a):
emem napisał(a):
~Połykaczka kijanek napisał(a): Jak napisaliście że miała trampki to już wiem że się odnajdzie.
Trampkarze są zbuntowani dopóki im się kieszonkowe i kanapki nie skończą. Później wracają.


Jestes anonimowym trollem bez mozgu.


Ostrożnie moderator z tą oceną ;) Sam zobaczysz, że połykacz ma rację :P


Było cen..zor, a nie moderator. Określenie adekwatne do chamskiego komentarza "moderatorze".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 października 2016r. o 17:14
emem napisał(a): Kolego, wypowiadam sie jako Czytelnik, a nie moderator. Mam prawo do wlasnego zdania i je tutaj wyrazam.


Zablokuj komentarze i nie marudź. Pod pewnymi rodzajami informacji nie powinno być możliwości komentowania. W pośredni sposób sam odpowiadasz za zamieszanie. Jest podany numer telefonu, więc jest możliwość kontaktu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.