Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żołnierz próbował zgwałcić?
~~Antoni peperoni niezalogowany
7 grudnia 2016r. o 21:52
Pajacem to jest twój stary, ze Cie tak wychował. Tak urodziła mnie mama a nie ta baba o której pisałem pustaczku, ze zrozumieniem tekstu też masz chyba problem? Jak ze wszystkim pewnie.. Moja mama nie drze ryja o równouprawnienie itd. Ja podałem konkretny prawdziwy przykład a ty wyjezdzasz z jakimiś daleko idącymi personaliami.. Co ty myślisz że jesteś kobietą i wszystko ci wolno i ktoś cie bedzie szanował za tak puste teksty? I nazywał kobietą? Przestań sie łudzic i do niemiec na ogórki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAś niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 12:37
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Gwałcenie na wojnie i tak jest lepsze niż mordowanie. Wolelibyście być zamordowani czy zgwałcenie? A może on chciał zgwałcić z miłości a nie z nienawiści?
Dać mu pokojową nagrodę Nobla na zachętę.

PS. A może miał opuchnięte jądra??


Możesz mi wierzyć krety... że wolałabym być zamordowana niż zgwałcona ponownie.... Lecz się ...Życzę Ci abyś miała kiedyś córkę(bo po tym wpisie sądzę że nie masz dzieci) to może zmądrzejesz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAś niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 12:46
~~Antoni peperoni napisał(a): Nie które komentarze dobre! Wszędzie powinny pracować kobiety jak chcą równouprawnienia! Praca w mzgk przy wywozie śmieci! Praca w hucie przy piecu! Praca w kopalni, nie w kapciach za biurkiem tylko z kilofem pod ziemią! Praca na koleji przy łączeniu wagonów towarowych! A nie tylko sie pchac na ciepłe posadki. Mam taką jedną koleżankę która bardzo głośno krzyczy o równości miedzy kobieta a facetem ale jak robiła remont i przywieźli jej meble to nawet krzesła nie wniosła na pietro bo przeciez ona pieciokilowego krzesła dźwigać nie bedzie.. Głupie babska głupie... Tyle w temacie..



Ha ha ha ha głupi to Ty jesteś , potrafię w domu zrobić wiele , do skręcania mebli , czy zrobienia remontu typu szpachlowanie , położenie płytek itp nie potrzeba fachowca w formie mężczyzny, wystarczy poczytać , pooglądać filmiki instruktażowe, ruszyć tyłek i wziąć się do roboty..A jeśli chodzi o ciężką pracę to wierz mi że wiele kobiet poszło by tak pracować ,gdyby nie to że pracodawcy nie chcą zatrudniać kobiet , wszystkiego da się nauczyć i wyćwiczyć , nikt z doświadczeniem się nie rodzi..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 13:04
~KAś napisał(a):
~~Antoni peperoni napisał(a): Nie które komentarze dobre! Wszędzie powinny pracować kobiety jak chcą równouprawnienia! Praca w mzgk przy wywozie śmieci! Praca w hucie przy piecu! Praca w kopalni, nie w kapciach za biurkiem tylko z kilofem pod ziemią! Praca na koleji przy łączeniu wagonów towarowych! A nie tylko sie pchac na ciepłe posadki. Mam taką jedną koleżankę która bardzo głośno krzyczy o równości miedzy kobieta a facetem ale jak robiła remont i przywieźli jej meble to nawet krzesła nie wniosła na pietro bo przeciez ona pieciokilowego krzesła dźwigać nie bedzie.. Głupie babska głupie... Tyle w temacie..



Ha ha ha ha głupi to Ty jesteś , potrafię w domu zrobić wiele , do skręcania mebli , czy zrobienia remontu typu szpachlowanie , położenie płytek itp nie potrzeba fachowca w formie mężczyzny, wystarczy poczytać , pooglądać filmiki instruktażowe, ruszyć tyłek i wziąć się do roboty..A jeśli chodzi o ciężką pracę to wierz mi że wiele kobiet poszło by tak pracować ,gdyby nie to że pracodawcy nie chcą zatrudniać kobiet , wszystkiego da się nauczyć i wyćwiczyć , nikt z doświadczeniem się nie rodzi..

To prawda, że nikt z doświadczeniem się nie rodzi. Ale prawdą jest też to, że kobiety nie nadają się do wszystkich prac (choćby warunki fizyczne) i nie ma co się ciskać i zaklinać rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ona niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 13:17
Do tych co komentują ze dlaczego kobieta nie chce pracowac w kopalni!!! Ze co za ciezko??? Owszem chcialabym ale kobiet nie chca chca zatrudniać. Osobiscie sie pytalam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 grudnia 2016r. o 13:17
~Papuga napisał(a):
~KAś napisał(a):
~~Antoni peperoni napisał(a):


To prawda, że nikt z doświadczeniem się nie rodzi. Ale prawdą jest też to, że kobiety nie nadają się do wszystkich prac (choćby warunki fizyczne) i nie ma co się ciskać i zaklinać rzeczywistości.


powtarzasz jak papuga bzdety. w latach piecdziesiatych u.s. kobiety pracowaly w kopalniach podziemnych, jezdzily w pgr-ach na traktorach, potrafia mordowac lepiej od facetow, wiec nie dyskryminuj kobiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XyzAA niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 13:45
Jak to mówią...hmmm jak suka nie da, to pies nie weźmie... Niestety w tych czasach dziewczyny nie mają szacunku same do siebie....wpierw same kokietują,pchają się na h....a a potem płacz "ZGWAŁCIŁ MNIE ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
8 grudnia 2016r. o 14:16
Nowa definicja gwałtu ? Winny jest zawsze oprawca! Co za zbydlęcenie , zamkną oprawcę to zobaczy co to gwałt i jeszcze mu powiedzą ,ze sam to sprowokował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza