Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedawcy uśmiechów
~~TakMysle niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 20:45
SPRZE
~~✰✰✰✰ napisał(a): Dawcy uśmiechu :)



usmiech towarem, fotka waluta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 20:48
To źle myślisz :) :) :) :) :)
Popraw się ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klientelo za dechę niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 21:58
Do wszystkich najeżdżajacych.To dziwne ale w jakim sklepie bym nie była,czy restauracji a nawet na stacji paliw w Bolcu nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmą obsługą.Tak się dzieje może dlatego bo rozumiem, że ktoś ma zapieprz, może dlatego,że nie uważam się za pępek świata i nie traktuje z góry ludzi którzy za grosze stoją po drugiej stronie lady.Zaraz jakiś inteligent zapewne dowali by zmienili pracę jak się im nie podoba tylko jest jedno małe ale,gdyby wszyscy byli prezesami to państwo prezesostwo pozdychłoby z głodu bo nie byłoby komu wyprodukować,dowieść i sprzedać towaru.
Sytuacja przed świętami w jednym z boleslawieckich sklepów na dziale mięsnym gdzie stałam w kolejce.Pani klientka wydała ROZKAZ ekspedientce,że MA ukroić jej 8 plasterków z zapakowanej szynki z kością(taka cała mała chyba wedzona noga do sprzedaży w całości).Ekspedientka powiedziała że odgórnie tak sprzedawać tego nie może i się zaczęły wyzwiska i dzikie żale w stronę obsługi.
Następna sytuacja w wigilię na mięsnym inny sklep.
Kolejka kilometrowa bo wyprzedzają towar i kolejna,przytępawa,miotła która dopiero stanęła w kolejce zaczęła pyskować,że ekspedientka ma coś zrobić bo jest ich tam za mało.Nie wiem o co jej chodziło bo z pustego nie nalejesz,dwa to robota kierownictwa i trzy przecież nie pójdzie na zaplecze i nie pierdyknie się toporem w celu przepołowienia by było ich więcej i znowu rycie obsłudze.
Następna sytuacja w kolejnym markecie.Stoi cymbal w mega kolejce ja za nim i ględzi,że musi stać.Chciałam mu wtedy do...bać ale wtedy się jeszcze powstrzymałam ale jak dupek zwalił specjalnie słoik w odwecie,że musi stać w kolejce i głośno dowalił "niech sobie teraz sprzątają" to nie wytrzymałam.
Mogę wam mnożyć przykłady bo mi takie zje...by rozwaĺają uczucia.Z jednej strony nawet ciapatemu się nie dziwię że nóż wyciągnął w Ełku...bo ile można być traktowanym jak pomiotło bo pan przyszedł a tak co niektórzy traktują nawet swoich rodaków za ladą.
Taka jest prawda,że kolejki w sklepach tworzą się przez nierozgarnietych klientów którzy nie zastanawią się co chcą zanim dojdą do lady.
Czas ludzie popracować nad sobą... może to nie z obsługą w sklepach jest coś nie tak tylko z wami wariatami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 stycznia 2017r. o 22:16
~~ja napisał(a): DLA TABLOIDÓW I FOTEK CHĘTNIE SIE ŚMIEJA LECZ NIECH PRZYJDZIE KLIENT TO WTEDY SIE ZACZYNA MROCZENIE I WYZWISKA KLIENTOW


Albo połaczenie codziennego uzerania sie z chamami z wynikiem na koncie w dniu wypłaty :(

Umówmy się,tacy sprzedawcy kokosów nie zarabiają,najczęściej najniższą krajowa,roboty w wuj ,a i znosić róznych pijaków itp trzeba znosić (branża spożywcza ,typu żabki i inne).

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KUPIEC niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 0:55
SUPER!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k1p niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 2:33
Wszystko fajnie, ale nie poznaję żadnego z punktów, w których były robione zdjęcia. Czas chyba zacząć chodzić nie tylko do Lidla ;-)
Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego nie ma żadnej uśmiechniętej miny pani lub pana za kasą w jakimś markecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yyyyy niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 8:21
tam sprzedają smierdza ce wędliny a później mówią nie możliwe napewno była świeża.... nie polecam tego mięsnego!!!!@
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 8:58
~~k1p napisał(a):
Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego nie ma żadnej uśmiechniętej miny pani lub pana za kasą w jakimś markecie.
:) brawo za spostrzegawczosc :)

juz samo wejscie do supermarketu z aparatem, budzi ciekawosc ochraniarza. nawet jak nie pstrykasz, calkiem mozliwe, ze wzbudzisz jego ciekawosc.
sprzedawca raczej nie zadecyduje o mozliwosci zrobienia fotki, wysle do kierownika, a on tez nie wiadomo co zrobi... bo do konca sam nie wie czy mozna pstrykac w takim sklepie czy nie... kupa czasu, kupa zalatwiania... na pocieszenie zaznacze, ze w materiale sa sprzedawcy z naszej galerii... tam podobno tez nie wolno pstrykac:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.