Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedawcy uśmiechów
~~A.p niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 16:46
W markecie nie ma bo jest zapieprz chamy w kolejce i na przerwe nie ma kiedy pójść nawet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olka niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:00
Nie wszyscy są tacy uśmiechnięci jak się nic nie kupi.Na zdjęciu rozpoznaje Panią,która nie odpowiedziała na moje do widzenia po tym jak nic nie wybrałam.Polecam uśmiech dla wszystkich.Nawet dla tych,którzy nic nie kupią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:22
Gdzie Waszym zdaniem jest najmniej kompetentna pani ekspedientka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jedyna taka niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 17:51
Jeśli chodzi o sklepy prywatne to tak mało sprzedawcy nie zarabiają. Do 2 000 można dociągnąć bez problemu. :D Wiem bo sama w takim pracowałam. Wszystko zależy od właściciela i obrotu sprzedaży. :) Swoją drogą bardzo fajny pomysł. :D Pozdrawiam ekspedientów i życzę dużo uśmiechu. :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15435
#AlexS nieaktywny
7 stycznia 2017r. o 18:35
~~olka napisał(a): Nie wszyscy są tacy uśmiechnięci jak się nic nie kupi.Na zdjęciu rozpoznaje Panią,która nie odpowiedziała na moje do widzenia po tym jak nic nie wybrałam.Polecam uśmiech dla wszystkich.Nawet dla tych,którzy nic nie kupią.


Dobre,jakie roszczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ekspedientka niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 14:30
na tych klientów ...i raczej bym napluła

a nie tam żadne dzień dobry dziękuje itp

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 14:44
To pluj nie krępuj się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 19:09
Uśmiech nie da się przykleić :> Ale gdy ma się go w sobie niepotrzebny jest na twarzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.