Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okażmy serce poszkodowanemu
~~nieznana niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 20:40
konserwator na pewno nie pozwoli zburzyć skoro to zabytek trzeba będzie odbudować wiem coś na ten temat bo rok temu spalił się dom znajomych i też był zabytkowy i nie ma wyjścia trzeba odbudować po mimo iż lepiej by było zburzyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nieznana niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 20:40
konserwator na pewno nie pozwoli zburzyć skoro to zabytek trzeba będzie odbudować wiem coś na ten temat bo rok temu spalił się dom znajomych i też był zabytkowy i nie ma wyjścia trzeba odbudować po mimo iż lepiej by było zburzyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sąsiad niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 20:42
~~ napisał(a): My się boimy Urzędu Skarbowego ! Mogą nałożyć karę albo jeszcze inne sankcje z tytułu darowizny. Mogą uznać bezpodstawne wzbogacenie poszkodowanego. Nie ufamy policji, sądom, prokuraturze, bo za powiedzenie prawdy w sądzie cała nasza rodzina została skazana, wpisana do Krajowego Rejestru Skazanych i wysokie grzywny. Nasze państwo nie jest przyjazne i nie wiadomo czy należy kłamać w sądzie czy mówić prawdę ? Każdego dnia rozmyślamy, dlaczego sędzia tak nieludzko postąpił ? Proszę nie dziwić się, że dalszych kar za udzielenie komuś wsparcia finansowego nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Zapłacenie 10 tys. zł to sporo i ile zdrowia nas to kosztuje ...


Dlatego udostępniono nr konta organizacji pożytku publicznego a nie prywatne. Ziemia Bolesławiecka nie przekazuje kasy poszkodowanemu do ręki tylko opłaca i refunduje rachunki i faktury na cel związany ze zbiórką. Dlatego nie ma podatku i można przelać każdą kwotę. Można popytać i upwenić się w stowarzyszeniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mikolaj niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 8:30
I ja tez. Pomozmy czlowiekowi! Sam mam 5 letnia corke...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprawdzałam niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 8:46
Ziemia bolesławiecka wszystkie skierowane dla Andrzeja środki zrefunduje- pomóżmy ja już pomoglam i jeszcze jak będzie stawiał dom- pomogę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 stycznia 2017r. o 13:38
jeśli właściciel firmy budowlanej ''Wiktor'' to ten o którym myślę -z Milikowa - to można wierzyć w sukces
pozdrawiam przy okazji :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bożena niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 15:25
Pieniązki przelane. Dużo zdrowia i cierpliwości w Nowym Roku!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Firma niezalogowany
14 stycznia 2017r. o 16:11
,,Wiktor,, firma z Nowej Wsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza