Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wędkarze na lodzie
~~łowie bo lubie niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 19:17
Jak poprzednik napisał, wielu wędkarzy zasłania się regulaminem bo im wolno i zabierają wszystko co złowią,(wychowani w komunie) a często są to biedni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 19:29
~~łowie bo lubie napisał(a): Jak poprzednik napisał, wielu wędkarzy zasłania się regulaminem bo im wolno i zabierają wszystko co złowią,(wychowani w komunie) a często są to biedni ludzie.

Czepili się wędkarzy ,lepiej zajmijcie się kłusownikami co trzebią ryby ,jak wędkarz złapie kilka okoni to nic się nie dzieje ,a ty cwaniaczku wychowany w czwartej RP nie obrażaj ludzi wychowanych w komunie bo do pięt im nie dorastasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~łowie bo lubie niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 19:40
Faktycznie nie dorosłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 20:16
~~łowie bo lubie napisał(a): Faktycznie nie dorosłeś

Tyle lat co ja wędkuję i ile wypuściłem ryb to możesz tylko pomarzyć.Przede wszystkim sam dorośnij zanim zaczniesz pouczać innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 20:31
Większość starszych wędkarzy nie używa internetu, więc niepotrzebnie się napinacie. A ja uwielbiam zjeść własnoręcznie złowioną rybkę. We wszystkim trzeba mieć umiar. Pozdrawiam :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mięsiarz niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 20:39
~~Paweł napisał(a): Większość starszych wędkarzy nie używa internetu, więc niepotrzebnie się napinacie. A ja uwielbiam zjeść własnoręcznie złowioną rybkę. We wszystkim trzeba mieć umiar. Pozdrawiam :-D

Ja mam 65 lat , łowię ryby i używam internetu.W 2016 roku nałowiłem tyle ryb że zamrażarka się nie domyka. 3 leszcze na Odrze to wszystko co nałowiłem za cały rok,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxx niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 22:46
Wszystko spoko ale czemu teraz na tej żwirowni o której powstał artykuł jego bohater łowi szczupaki jak one odbywają tarło. A później pojedzie w maju i będzie narzekał ze ryb nie ma i nie biorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 22:52
~~xxxx napisał(a): Wszystko spoko ale czemu teraz na tej żwirowni o której powstał artykuł jego bohater łowi szczupaki jak one odbywają tarło. A później pojedzie w maju i będzie narzekał ze ryb nie ma i nie biorą.

A gdzie jest Latoch i jego brygada kontrolująca wędkarzy ,osobiście uważam że jeśli napisałeś, to dla czego nie zgłosiłeś tam gdzie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.