Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wędkarze na lodzie
~~xxxx niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 8:38
Bo ta woda prywatnego właściciela . A Latoch i jego brygada to tylko na papierze kontrolują zbiorniki bo w zeszłym roku ani razu nie kontrolowali mnie nad woda a byłem co weekend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 8:54
~~wedkarz złów i wypuść napisał(a): Miesiarze w natarciu zabijają każdą złowioną rybke, wędkarstwo w cywilizowanym świecie to hobby i przyjemność obcowania z przyrodą, niestety w naszym kraju sposób na zdobywanie mięsa i odrabianie wydanej kasy na kartę wędkarską.
Ten pan na zdjęciu jest tego przykładem, codziennie siedzi na Wizowe i wszystko złowione w łeb, inteligent.

Bo z wypuszczaniem ryb często bywa tak jak z choinka w doniczce, którą po świętach sadzi się w ogrodzie. I jedne i drugie często nie przeżyją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 8:59
~~xxxx napisał(a): Bo ta woda prywatnego właściciela . A Latoch i jego brygada to tylko na papierze kontrolują zbiorniki bo w zeszłym roku ani razu nie kontrolowali mnie nad woda a byłem co weekend.

Sami sobie zaprzeczacie jeśli ten Pan siedzi codziennie na Wizowskiej, to nie łapie tych szczupaków na prywatnej.,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxx niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 9:04
To może latem siedzi na wizowskiej. Ale teraz przesiaduję na żwirowni przed Krępnica i tam łowi spod lodu szczupaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 10:51
a krepnica nie jest juz przypadkiem prywatna? byla na sprzedaz, ale nie wiem czy kupiec sie zdecydowal..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~+++ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 15:30
Bo po wypuszczeniu nie przeżyją, nikt nigdy większej bzdury nie napisał, a co ze wszystkimi zawodami wedarskimi, zawsze wszystką rybę wypuszcza się po zawodach, to typowe uzasadnienie zagorzałego miesiarza, a gość z fotki na wiosnę siedzi za płocią i drugą wędkę zarzuca z żywcem niby na okona a trafia i szczupaka i sandacza i wszystko zabija w okresie ochronnym, marzec- kwiecień, kontrole jakie kontrole śmiechu warte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 15:54
"trafia i szczupaka i sandacza i wszystko zabija w okresie ochronnym, marzec- kwiecień,".

Masz dowody to zgłoś na policję kłusownictwo.
Jak nie masz dowodów to pomówienie i szkalowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-- niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 17:08
Broń kłusola należysz do tej samej ligi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza