Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nietrzeźwy lekarz w bolesławieckim szpitalu
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 12:50
~~walczączy z pis napisał(a):
~~~1 napisał(a): Oj dzieci, dzieci...
Każdemu w życiu może powinąć się noga. Gość został ukarany to po co ten lincz.


Chciałbyś żeby ten lekarz wystawił Ci diagnozę, wypisał leki lub operował na ostrym dyżurze?


Kilkadziesiąt lat temu pracował w naszym chirurg, który jak kielicha nie walnął to nie mógł operować bo mu się ręce trzęsły. Operował mnie "na fleku" i jakoś żyję. Wszyscy o tym wiedzieli i jakoś zgonów nie było. Moja mama też miała tego świadomość i nawet wolała by lekarz coś wypił niżby miały mu się trząść ręce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miś niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 12:55
był zestresowany i tyle , powinniśmy chłopu współczuć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trzeba walczyć z pisem niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 12:59
~~ napisał(a):
~~walczączy z pis napisał(a):
~~~1 napisał(a): Oj dzieci, dzieci...
Każdemu w życiu może powinąć się noga. Gość został ukarany to po co ten lincz.


Chciałbyś żeby ten lekarz wystawił Ci diagnozę, wypisał leki lub operował na ostrym dyżurze?


Kilkadziesiąt lat temu pracował w naszym chirurg, który jak kielicha nie walnął to nie mógł operować bo mu się ręce trzęsły. Operował mnie "na fleku" i jakoś żyję. Wszyscy o tym wiedzieli i jakoś zgonów nie było. Moja mama też miała tego świadomość i nawet wolała by lekarz coś wypił niżby miały mu się trząść ręce.


Mi też się trzęsą łapy jak klina nie walnę przed operacją a jak walnę to widzę pacjenta podwójnie. O losie co począć co począć co począć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~1 niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 13:20
~~walczączy z pis napisał(a):
~~~1 napisał(a): Oj dzieci, dzieci...
Każdemu w życiu może powinąć się noga. Gość został ukarany to po co ten lincz.


Chciałbyś żeby ten lekarz wystawił Ci diagnozę, wypisał leki lub operował na ostrym dyżurze?


Odpowiem Ci - bo po Twojej ripoście ( :> ), domyślam się, że jesteś wrażliwym humanistą i doświadczonym empatią altruistą.
"Harcerz pije i pali, dopóki go nie złapali" - kara ma być adekwatna do występku a nie do teoretycznego występku.
PS Leczyłem się też w czasach gdy flaszki stały na biurkach a lekarz palił papierosy, żyję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ala niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 13:57
Ten szpital to takie dno syf totalny i umieralnia.Prezd tym szpitalem powinno sie ostrzegac .Taki lekarz to nawet nic dziwnego w tym szpitalu.Personel najgorszy i WYPALONY zawodowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To ja niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 14:07
Dobrze,że widzisz go podwójne bo przynajmniej jeden przeżyje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostrożny niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 14:45
Jeżeli jest w pracy to powinien być trzeźwy.W danym momencie wykonywania swoich obowiązków to poniekąt on odpowiada za zdrowie i życie pacjentów,podejmuje decyzje o potencjalnej diagnozie,pobycie w szpitalu itd...Z zamroczonym jak widać głupim łbem łatwo o jakiś błąd,a człowiek to nie maszyna którą można naprawiać w nieskończoność.Ciekawe jakby jego matka ojciec albo żona dziecko było przyjęte przez pijanego lekarza to co siedział by cicho na dupie i jeszcze do tego klaskał że nic się nie stało,napewno.Zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne.Powinny być surowe konsekwencje to wtedy jeden z drugim by pomyślał zanim by coś zrobił a tak to wolna amerykanka nie tu robota to gdzie indziej ważne że kasiorka leci a zdrowie i życie ludzi na drugim miejscu.A gdzie przysięga Hipokratesa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzezwy niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 15:43
To nie pierwszy i nie ostatni incydent lekarze za duzo sobie pozwalaja:(aroganccy pyszałkowie a przeciez to oni w słuzbie pacjenta
Nie ma pacjenta nie ma lekarza czas dac im pstryczka w nos Gdyby kazdy mial taka postawe jak ta kobieta to by sobie nie pozwalali na wiele innych rzeczy ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza