Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nietrzeźwy lekarz w bolesławieckim szpitalu
~~ekg niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 15:50
Wódka jest dla ludzi,dla lekarzy też.ZOZ stracił fachowca zawistni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 16:14
~~ekg napisał(a): Wódka jest dla ludzi,dla lekarzy też.ZOZ stracił fachowca zawistni ludzie.

Co ty pleciesz ! dla ludzi ale po godz. pracy i w domu a nie pracując w szpitalu i mając kontakt z pacjentami ,tępic takich . Słusznie ktoś napisał ,gdzie byli współpracownicy tego lekarza ,pielegniarki ,nikt tego nie zauważył wcześniej ,nie wierzę !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 17:47
Musieli widziec ale widocznie przymykali oko majac takie samo zdanie jak ekg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były pacjent niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 18:30
~~~1 napisał(a):
~~walczączy z pis napisał(a):
~~~1 napisał(a): Oj dzieci, dzieci...
Każdemu w życiu może powinąć się noga. Gość został ukarany to po co ten lincz.


Chciałbyś żeby ten lekarz wystawił Ci diagnozę, wypisał leki lub operował na ostrym dyżurze?


Odpowiem Ci - bo po Twojej ripoście ( :> ), domyślam się, że jesteś wrażliwym humanistą i doświadczonym empatią altruistą.
"Harcerz pije i pali, dopóki go nie złapali" - kara ma być adekwatna do występku a nie do teoretycznego występku.
PS Leczyłem się też w czasach gdy flaszki stały na biurkach a lekarz palił papierosy, żyję.
To były inne czasy dokładnie ale ja ci podam inny przykład, w 70 latach w szpitalu w B-c pracował R.Fedy//specjalista chirurg .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pola niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 18:36
to nie jedyny problem bolesławieckiego szpitala; ISO 9000 zobowiązuje, ciekawe jak często audytują oddziały i poradnie; pewnie nawet nie pomyśleli, aby skorzystać z tego narzędzia dla poprawy jakości pracy i obsługi pacjentów;

dzisiaj pogotowie zabrało z ulicy panią, która poślizgnęła się i złamała rękę. zawieźli ją do poradni chirurgicznej i tkwiła tam 3 godziny, nie podali jej nawet leku przeciwbólowego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jjj niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 19:21
Dobrze, że jej nie spławili do domu i nie kazali ręki obłożyć lodem. W razie bólu. Żeby wzięła tabletkę przeciwbólową i ewentualnie na drugi dzień, żeby przyszła do poradni. Siedząc w któryś dzień na sorze usłyszałam takie historie 3 razy. Bez prześwietlenia, obejrzenia i takich tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 21:52
Niestety nie mam dobrego zdania obecnie o naszym szpitalu.Moi najbliższy zmarli dla tego że w bardzo krótkim czasie lekarze spiepszyli operacje. Opinia potwierdzona w innym szpitalu przez lekarzy specjalistów. Najbliższy członek rodziny i znajomi niech trzymają się z daleka od Bolesławca.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 0:21
"Dzień po dniu bliżej potrzeb pacjenta" bardzo wymowne : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo