Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezdomni utrapieniem mieszkańców
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 19:27
ela napisał(a): Straszny jest los takich bezdomnych. Gdyby to był pies, albo kot, to ktoś by się litował i dał coś do zjedzenia. Człowiekowi też by się przydała jakaś ciepła zupa. Nie musi być w talerzu, słoik każdy ma. Jakaś stara łyżka, czy jednorazowa. Może się ten bezdomny rozgrzeje i da się namówić na schronisko. Kiedy go wszyscy wypędzają, czuje się zaszczuty, niepotrzebny jak śmieć i nie ma motywacji żeby coś zmienić.[/c


siostra z Kalkuty,zacznij zupy wydawać. ;( ;( jak tak płaczesz nad ich losem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
3 lutego 2017r. o 21:46
A chcesz się z nimi zamienić ? :>
Bo skoro to jest takie fajne, to jazda spróbuj .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lokator.. niezalogowany
4 lutego 2017r. o 10:14
-Są klatki w bloku SM.gdzie jeden lokator otwiera drzwi i [okna]niby wietrząc klatke,a już potem nikomu się nie chce zamknąć[schylić].I tak sobie wchodzi kto chce[często nie jest też zamykana piwnica,a potem smród,brud....i płacz bo kradzież]. nawet teraz pomimo że zima i mróz.. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2017r. o 18:50
Mgosia czy chciałabyś mieć w budynku jak ma -lokator?

to lokatorzy mają się dostosować do osikanych?

bo Oni nie chcą respektować regulaminu noclegowni.

otwórz im drzwi. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 lutego 2017r. o 20:08
~~ napisał(a): Mgosia czy chciałabyś mieć w budynku jak ma -lokator?

to lokatorzy mają się dostosować do osikanych?

bo Oni nie chcą respektować regulaminu noclegowni.

otwórz im drzwi. ;(


Nie nie chciałabym, ale też nie chwiałabym, żeby jak ktoś napisał, zwierze było lepiej traktowane niż człowiek .Co do pobytu w noclegowniach to też nie jest takie proste jak nam się wydaje. Czasami warto byłoby zapytać taką osobę, dlaczego nie .
Kiedyś szukałam miejsca w noclegowni dla bezdomnego i trochę byłam zdziwiona .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ochrona jednego z hipermarketow niezalogowany
4 lutego 2017r. o 22:22
Jako klienci owych sklepow, moeszkancy pobliskich hipemarketow jest mi nawet juz was nie zal. Jak jedna z tych lajz, ktora teraz wam kupczy na klatkach, strzela petardami w ludzi, bo byl napity i mial taka ochote, a co mu zrobia. Jako klienci powiadomiliscie mnie jako ochrone, policja powiedziala, ze nie przyjedzie, wiec jak zrobilem to po swojemu to inny klient zlozyl na mnke zawiadomienie. Jestescie krec anymi faryzeuszami. Zaproscie sobie to scierwo do domu. Jeden z tych, ktory kupczy w.bloku czteropietrowym najblizej tesco mial kiedys miejsce w noclegowni i wygladal i zachowywal sie normalnie. Zaczal pic z ,,ekipa" to go wy krec ali. A juz mogl w miare normalnie funcjonowac. Nie zal mi tego gowno, bo urzadzili sie na wlasne zyczenie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lokator niezalogowany
5 lutego 2017r. o 14:55
Te zuważam że sprawę tą z bezdomnymi spółdzielnia powinna załatwić zeby to nie było utrapieniem dla mieszkańców.Trzeba tylko pomyśleć górą a nie dołem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Laska niezalogowany
6 lutego 2017r. o 0:16
Gonić bezdomnych. Oni tylko załatwiają swoje potrzeby na klatkach schodowych i kradną wycieraczki. Coś trzeba z tym zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.