Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bronią swojej szkoły
~~Swój niezalogowany
9 lutego 2017r. o 8:11
Tomisław to duża miejscowość szkoła jest potrzebna. W gminie Nowogrodziec zamknięto szkoły dzieci muszą duzo wcześniej wstać żeby dojechać np. z Zebrzydowej. Ida do autobusu rano ciemno, kiedys musiałem stanąć w poprzek drogi zatrzymac ruch zeby mogly przejsc gdzie Straż gminna darmozjady robia za szoferow w gminie. Tak jak policja ktora sie wozi z Osiecznicy do Nowogrodzca Niech zabezpieczą droge do szkoly wystarcza koszulki odblaskowecii troche checi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Refi niezalogowany
9 lutego 2017r. o 8:15
Szkoła to podstawa naszej egzystencji czy na górze niewiedza że dobro dzieci jest najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~y niezalogowany
9 lutego 2017r. o 8:26
~~Refi napisał(a): Szkoła to podstawa naszej egzystencji czy na górze niewiedza że dobro dzieci jest najważniejsze.

Podstawą egzystencji jest praca i placa a dobro dziecka to zupełnie coś innego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:57
~~y napisał(a): Czy Pani jest Pracownikiem szkoły, że pisze Pani o wszych, symbolach, statucie i ceremoniałach?

Może i jest, co to pracownikowi nie wolno wyrażać swojego zdania i walczyć o utrzymanie pracy?

~~y napisał(a):
Mam pytanie do Pani Dyrektor kto jest Pani Pracodawcą, że występuje Pani tak przeciw Wójtowi, czy to wystąpienie jest z ramienia związków zawodowych, czy też aby ochronić swoje stanowisko?

Oglądałem wywiad - w którym miejscu dyrektorka wystąpiła przeciw wójtowi?
Prawdziwymi pracodawcami nauczycieli są rodzice, to ich pieniądze ida na te cele i to ich dzieci są edukowane.
Kto natomiast jest twoim pracodawcą ~~y i co mają na celu twoje manipulacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~y niezalogowany
9 lutego 2017r. o 11:10
~~a napisał(a):
~~y napisał(a): Czy Pani jest Pracownikiem szkoły, że pisze Pani o wszych, symbolach, statucie i ceremoniałach?

Może i jest, co to pracownikowi nie wolno wyrażać swojego zdania i walczyć o utrzymanie pracy?

~~y napisał(a):
Mam pytanie do Pani Dyrektor kto jest Pani Pracodawcą, że występuje Pani tak przeciw Wójtowi, czy to wystąpienie jest z ramienia związków zawodowych, czy też aby ochronić swoje stanowisko?

Oglądałem wywiad - w którym miejscu dyrektorka wystąpiła przeciw wójtowi?
Prawdziwymi pracodawcami nauczycieli są rodzice, to ich pieniądze ida na te cele i to ich dzieci są edukowane.
Kto natomiast jest twoim pracodawcą ~~y i co mają na celu twoje manipulacje?

Na pewno moim pracodawcą nie jest Wójt. Pani Dyrektor całym wywiadem wystapiła przeciwko pracodawcy li tylko w swoim interesie ( w tle są tylko dzieci), a stronami w tym sporze są: jednostka prowadząca szkołę i rodzice (tak gwoli ścisłości). Natomist pracodawcą nauczycieli są dyrektorzy szkół podpisujący z nimi umowy o pracę (chba, że od dzisiaj zmieniło sie obowiązujące prawo w Polsce). Nie manipuluję tylko piszę merytorcznie i nie używam górnolotnych haseł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~king3size niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:01
~~y napisał(a):
~~kora napisał(a): Nie zgadzamy się,aby nasza szkoła została zdegradowana, a potem przybrała nazwę filii szkoły w Osiecznicy!Ten pomysł Wójta i jego ludzi mrozi krew w żyłach!Mówcie to na zebraniu!My mamy swoje symbole swój statut swoj ceremoniał!!!

Czy Pani jest Pracownikiem szkoły, że pisze Pani o wszych, symbolach, statucie i ceremoniałach? Mam pytanie do Pani Dyrektor kto jest Pani Pracodawcą, że występuje Pani tak przeciw Wójtowi, czy to wystąpienie jest z ramienia związków zawodowych, czy też aby ochronić swoje stanowisko?


To musiała napisać pani sekretarz gminy, nie ma ch.... już wyzywa od tygodnia mieszkańców Tomisławia i Osieczowa od ...ów w swoim biurze, chyba nie wie że wszystko pod drzwiami słychać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~y niezalogowany
9 lutego 2017r. o 12:18
~~king3size napisał(a):
~~y napisał(a):
~~kora napisał(a): Nie zgadzamy się,aby nasza szkoła została zdegradowana, a potem przybrała nazwę filii szkoły w Osiecznicy!Ten pomysł Wójta i jego ludzi mrozi krew w żyłach!Mówcie to na zebraniu!My mamy swoje symbole swój statut swoj ceremoniał!!!

Czy Pani jest Pracownikiem szkoły, że pisze Pani o wszych, symbolach, statucie i ceremoniałach? Mam pytanie do Pani Dyrektor kto jest Pani Pracodawcą, że występuje Pani tak przeciw Wójtowi, czy to wystąpienie jest z ramienia związków zawodowych, czy też aby ochronić swoje stanowisko?


To musiała napisać pani sekretarz gminy, nie ma ch.... już wyzywa od tygodnia mieszkańców Tomisławia i Osieczowa od ...ów w swoim biurze, chyba nie wie że wszystko pod drzwiami słychać.

Pudło jak z Tomisławia do Białegostoku.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rodzic:) niezalogowany
9 lutego 2017r. o 14:20
Moi drodzy dziękujemy za wszystkie komentarze , było bardzo burzliwie czasami! Myślę że na nasza korzyść. Dzisiaj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość! Udalo nam sie wspólnymi siłami uratować naszą szkołę :) jestesmy przeszczęśliwi. Pan kurator jest po naszej stronie :) dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu ! Mamy 8 klas w Tomislawiu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.