Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 4:14
~~Połykaczka kijanek napisał(a): "Uważam, że teraz, od momentu, kiedy u nas stacjonują Amerykanie, powinniśmy głębiej poznać słowa hymnu naszego sojusznika. Proponuję, abyśmy zaczęli się uczyć hymnu amerykańskiego. Zacznijmy od refrenu. Wydaje się, że jest nam bardzo bliski."

No to już trzeci hymn trzeba znać, a nawet czwarty.
Pierwszy to Polski ale już w zaniku, drugi był ale ludzie znają czyli radziecki, trzeci to hymn UE a czwarty to amerykański.
Ja pozostanę przy hebrajskim hymnie bo znać go to jak znać te cztery ;)

Kaźmirz odleciał w lizaniu d*py.

Kaźmierz kiedyś lizał czerwonym a teraz nowemu okupantowi chce łaskę robić.a

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
7 lutego 2017r. o 6:00
Odzywają się demony i psy. Wszyscy dla nich są okupantami. To "najgroźniejsi" nic więcej nie potrafiący napisać komentatorzy.

Spokojnie. Zastanów się zanim coś napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 8:01
Zamiast "napoleona" w naszym hymnie ,przez którego nasi żołnierze ginęli , który sam przyznał ,że walka z hiszpanami była kulą w nogę powinno być , i wiele innych nieudanych akcji o których nie będę pisać (odsyłam do lektury i nie skłamanej historii ;) )"pokazał nam Sobieski jak zwyciężać mamy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 8:44
....a u nas ,wywieś flagę-faszysta,nacjonalista.tylko brać przykład w pajaniu patriotyzmu od amerykanów od żłobka do śmierci i nikt nie widzi w tym nic złego .zadziałała propaganda przez 25 lat wpajana przez ludzi okrągłego stolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PATRIOTA niezalogowany
7 lutego 2017r. o 12:26
Szanuję POLSKĄ FLAGĘ, POLSKIE GODŁO, MUNDUR ŻOLNIERZA POLSKIEGO!!! I uważam że proponowanie polakom żeby uczyli sie hymnu usa tylko dlatego że garstka amerykanów przyjechała do tego pięknego POLSKIEGO miasta jest trochę jak wchodzenie im w D...Ę. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PATRIOTA niezalogowany
7 lutego 2017r. o 12:45
Mam swoją godność i nie zamierzam nikomu włazić w D...Ę, więc niebędę uczył się hymnu usa. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
7 lutego 2017r. o 14:43
~~PATRIOTA napisał(a): Mam swoją godność i nie zamierzam nikomu włazić w D...Ę, więc niebędę uczył się hymnu usa. POZDRAWIAM



Warto się uczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 15:36
~~Bolecnauta napisał(a):
~~PATRIOTA napisał(a): Mam swoją godność i nie zamierzam nikomu włazić w D...Ę, więc niebędę uczył się hymnu usa. POZDRAWIAM



Warto się uczyć.


No ten "Bolecnauta" nic sensownego w żadnym temacie nie napisał tylko innych poucza. Co za nawiedzony dziwny czlowiek . Wszędzie pisze ucz się i ucz a coś ty się nauczył poza "Ó" ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza