Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ugryzł policjanta, straszył atrapą broni i jest na wolności!
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 15:07
A policjanci gonili go po cywilnemu czy w mundurze, mieli oznakowany samochód czy nieoznakowany?
Do kontroli trzeba się zatrzymać w miejscu bezpiecznym a nie w polu lub w lesie.
Nawet policja o to apelowała bo oszuści mają przemalowane samochody i trefne mundury.
Między Obłokiem a Pierdziszewami to można orać kuniem a nie zatrzymywać do kontroli.
Myślę że prokuratura zastosowała tutaj ten patent i go wypuściła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:17
Nareszcie się KTOŚ poznał na policjantach ! Wielki szacunek dla PANA. Nie wierzę i nie ufam policjantom ani na jotę. Ich działania wobec uczciwych ludzi, są niedopuszczalne. Przekonaliśmy się w sądzie jak potrafią kłamać, fakty przekręcać i manipulować. Niej jest mi żal policjantów. Mam nadzieję, że los doświadczy boleśnie wszystkich, którzy zło uczynili osobom uczciwym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaaa niezalogowany
7 lutego 2017r. o 22:09
Wprawdzie owszem, w Ołoboku jest zadupie, ale mieszkaja tam ludzie tacy jak wszyscy i uwierzcie, ze sie boja, nie tylko o siebie, ale i swoje dzieci. Strach im wyjsc z domu, szczegolnie wieczorem wlasnue przez takich ludzi jak ten mezczyzna. Ale co moze wiedziec o tym prokuratura, ich nie interesuje bezpieczenstwo innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 22:16
~~ napisał(a): Nareszcie się KTOŚ poznał na policjantach ! Wielki szacunek dla PANA. Nie wierzę i nie ufam policjantom ani na jotę. Ich działania wobec uczciwych ludzi, są niedopuszczalne. Przekonaliśmy się w sądzie jak potrafią kłamać, fakty przekręcać i manipulować. Niej jest mi żal policjantów. Mam nadzieję, że los doświadczy boleśnie wszystkich, którzy zło uczynili osobom uczciwym.

Niech zgadnę, jesteś z ul Kościuszki, lub Gdańskiej? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbych niezalogowany
8 lutego 2017r. o 3:22
A czy Ziobro o tym wie???????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kris niezalogowany
8 lutego 2017r. o 8:34
Wielki szacun dla tych policjantów w końcu ktoś się zaczął dobierać do du.. bydlakom i dilerom którzy uważają się za wielkich mafiozów i choć nie ma prawa w tym kraju to wyrazy uznania od mieszkańców panowie policjanci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starszy pacjent z WSP w Bolesławcu niezalogowany
8 lutego 2017r. o 10:17
~~ napisał(a): A to ciekawe wariat ugryzł ,,Psa'' pytanie czy był szczepiony przeciw wściekliźnie.



pytanie na czasie : czy wariat był szczepiony czy pies ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 13:56
~~ napisał(a): Nareszcie się KTOŚ poznał na policjantach ! Wielki szacunek dla PANA. Nie wierzę i nie ufam policjantom ani na jotę. Ich działania wobec uczciwych ludzi, są niedopuszczalne. Przekonaliśmy się w sądzie jak potrafią kłamać, fakty przekręcać i manipulować. Niej jest mi żal policjantów. Mam nadzieję, że los doświadczy boleśnie wszystkich, którzy zło uczynili osobom uczciwym.


i oby to w twoją stronę też zadziałało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza