Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dali się oszukać „na wnuczka”
~~Autorka niezalogowany
8 lutego 2017r. o 12:04
Naprawde ludzie sumienia nie mają,przynajmniej sie tyle o tym mówi,że starsi już są ostrozniejsi. Swoją drogą, ciekawa jestem czy wpadli tak to kogos i zostali zaskoczeni slowami "nie mam wnuków" "nie mam dzieci, wiec jak"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
8 lutego 2017r. o 12:47
Do mnie kilka lat temu dzwoniła kobieta. Twierdziła, że mój syn rozbił jej samochód. Nie wiedziała, że nie mam syna:-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
8 lutego 2017r. o 12:53
Jak to?
Przecież "wnuczkowie" od 1 lutego mają zarejestrowane numery telefoniczne i już powinni ich znaleźć !! :D :D

Na ale przynajmniej terroryści nie zaatakują... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donic niezalogowany
8 lutego 2017r. o 13:38
Nie wiem , po prostu nie wiem jak można być tak naiwnym i dać sie nabierać na takie rzeczy ....nie mieści mi sie w głowie a po drugie ktoś słusznie zauważył ze rejestracja kart nic nie daje ...zadzwoni z budki .PiS za to bedzie śledził oponentów politycznych ha ha ha do tego im to bylo potrzebne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard W niezalogowany
8 lutego 2017r. o 16:39
~~donic napisał(a): Nie wiem , po prostu nie wiem jak można być tak naiwnym i dać sie nabierać na takie rzeczy ....nie mieści mi sie w głowie a po drugie ktoś słusznie zauważył ze rejestracja kart nic nie daje ...zadzwoni z budki .PiS za to bedzie śledził oponentów politycznych ha ha ha do tego im to bylo potrzebne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard W niezalogowany
8 lutego 2017r. o 16:47
~~Ryszard W napisał(a):
~~donic napisał(a): Nie wiem , po prostu nie wiem jak można być tak naiwnym i dać sie nabierać na takie rzeczy ....nie mieści mi sie w głowie a po drugie ktoś słusznie zauważył ze rejestracja kart nic nie daje ...zadzwoni z budki .PiS za to bedzie śledził oponentów politycznych ha ha ha do tego im to bylo potrzebne .
Napisałem jak można było nie nauczyć się czytać ?Nie dali się oszukać i zawiadomili Policję o próbie wyłudzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~próba oszukania niezalogowany
8 lutego 2017r. o 17:32
Przygotowują nas do tego między innymi oczywiście nasi dzielnicowi. Sam kiedyś o tym z dzielnicowym rozmawiałem i lektura się przydała. Dużo rozwagi innym życzę z całego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~moherowa 75 letnia dziewica niezalogowany
9 lutego 2017r. o 10:49
~~próba oszukania napisał(a): Przygotowują nas do tego między innymi oczywiście nasi dzielnicowi. Sam kiedyś o tym z dzielnicowym rozmawiałem i lektura się przydała. Dużo rozwagi innym życzę z całego serca.


miałam tez taki telefon , ale nie przyszli po pieniadze , jak im powiedziałam ,ze naleze do kółka rózańcowego . Pewnie tez byli z tego kółka !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza