Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobacz komu możesz pomóc swoim jednym procentem
~propaganda niezalogowany
20 lutego 2017r. o 10:13
Straszna propaganda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ero niezalogowany
20 lutego 2017r. o 10:45
A potem się dziwią że lidzie mają dziennikarzy za rynsztok..... dziwnym trafem ja PO u wladzy byla to takich zdjęć nie było. Ale co ja tam wiem o bezstronnym dziennikarstwie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jakniejaktak niezalogowany
20 lutego 2017r. o 11:21
~~Ero napisał(a): A potem się dziwią że lidzie mają dziennikarzy za rynsztok..... dziwnym trafem ja PO u wladzy byla to takich zdjęć nie było. Ale co ja tam wiem o bezstronnym dziennikarstwie.....


A tu? :) http://bobrzanie.pl/wp-content/uploads/2011/02/tusku.png

Wydaje mi się, że to fajny pomysł do zachęty aby samemu zadecydować na co mają pójść nasze pieniądze. Tym bardziej że to nic nie kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyOwsik niezalogowany
20 lutego 2017r. o 11:27
~~Ero napisał(a): A potem się dziwią że lidzie mają dziennikarzy za rynsztok..... dziwnym trafem ja PO u wladzy byla to takich zdjęć nie było. Ale co ja tam wiem o bezstronnym dziennikarstwie.....


Ja też oglądam tylko "prawdziwe" dziennikarstwo - Trwam i TVP Info. Jedyne bezstronne i niezależne.
Nie daje żadnym Owsikom czy innym nawiedzonym.
Jako prawdziwy Polak daje w niedzielę lub robię przelew do Torunia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 lutego 2017r. o 11:40
A moze lepiej napiszecie, komu warto przekazac 1% podatku?
Jesli nie przekazemy, to rzad na pewno to komus przekaze ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 lutego 2017r. o 12:04
Cieszy fakt , że tak raźnie z Benkiem współpracujecie ... Maniek ... " niezależny dziennikarzu " , ale pomimo tego , że nie jestem Pisiorem , to wqurwił mnie ten głupawy fotomontaż. Gdybyście mieli trochę wyobraźni i odrobinę uczciwości , to nic takiego nie mogło by się pojawić na Waszych portalach. K.retyńska propaganda , pomijając jeden procent ...


Dopisane 20.02.2017r. o godz. 12:04:

A skoro już o uczciwości mówimy , to gdzie są numerki i szukajka ?
... " niezależny " ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2017r. o 12:39
Marcinie i Benku :)
Walcie ile możecie w tą pisowską bandę

rano,wieczór ,we dnie w nocy ...
zawsze i wszędzie z każdej możliwej strony :D
popieram Wasze działania i mam nadzieję że nie tylko ja ...

na pohybel ...om i ich zwolennikom :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz niezalogowany
20 lutego 2017r. o 12:41
Dobrze że już nie ścigają za takie memy jak za tych patałachów z platformy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.