Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Winnicki w Nowogrodźcu
~~ccc niezalogowany
4 marca 2017r. o 11:38
:) po trupach do celu. Było jest i będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do ccc niezalogowany
4 marca 2017r. o 18:34
~~ccc napisał(a): :) po trupach do celu. Było jest i będzie.

Trupem to od ciebie cuchnie czopku Relicha. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 7:51
Odwiedził nas Pan Poseł Winnicki. Bardzo rzeczowy dobrze przygotowany do tego co robi. Spotkanie bezpośrednie z Posłem daje rzeczywisty obraz sceny politycznej bez podtekstów. szkoda tylko ,że małe zainteresowanie.

Dziękuję Panie Pośle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 9:13
~~ napisał(a): Odwiedził nas Pan Poseł Winnicki. Bardzo rzeczowy dobrze przygotowany do tego co robi. Spotkanie bezpośrednie z Posłem daje rzeczywisty obraz sceny politycznej bez podtekstów. szkoda tylko ,że małe zainteresowanie.

Dziękuję Panie Pośle.

CCC też był na spotkaniu tylko ,że przebrany i dokleił sobie brodę i wąsy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 9:18
~~ napisał(a): ". szkoda tylko ,że małe zainteresowanie."


Trudno znaleźć sympatyków?
Reprezentuje folklor polityczny to i zainteresowanie adekwatne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 10:07
Dla mnie jest Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i tak się zachowywał. Nie znasz , nie chciało ci się ruszyć tyłka nie opluwaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kukielka niezalogowany
5 marca 2017r. o 10:29
Dał się zwieść. Sam zdaje sobie sprawę, że został zmanipulowany.
Usiłuje jeszcze nieudolnie pudrowac.
Ale już się wszystko sypie.
I tyle w temacie.
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE /bez K15 - szkodza, tak jak TVN a la WSI/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 10:43
Zainteresowanie spotkaniem z Panem Posłem było odzwierciedleniem zainteresowaniem działań partii veto, której się wydaje, że jest czymś ważnym. Ludzie zajmują się poważnymi rzeczami a nie pierdołami jak ta partia, której jedynym celem jest objąć władzę w gminie, bo obecny nie dopuścił do współrządzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.