Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych
~~Ola niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:20
~~k, nie o uwagi życzliwych tu idzie, bo te są zawsze mile widziane. Chodzi o tych co to im się wydaje że jak wplacali 30 zł, ktorych lokalni organizatorzy nawet nie zobaczyli bo wplacano na fundację, to mają prawo mieć niegrzeczne i roszczeniowe uwagi. Albo tak jak Uczestniczka daje dobre rady co do dwoch punktow kiedy liczba rąk do pracy nie ma tak wiele. Mam nadzieję, że chociaż grochówka im smakowała której być nie musiało, a którą ktos musiał zasponsorować a ktoś inny siedzieć całą noc i gotować. To właśnie przykre. Dlatego trudno mieć zapał do pracy wolontariackiej, a pewno często dokładając z własnej kieszeni. Wiem to bo włączam się czasem w coś charytatywnie. Wierzę jedynie, że na hejterów organizatorzy nie zwracają uwagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:27
Wierze,że za rok osoba wypowiadajaca sie jako "Uczestniczka" podejmie się organizacji i trudu i wszystko bedzie perfect. I nikt tu się nie obraża, chodzi o forme kobtaktu. Mail do organizatora jest. Wowczas takie wskazówki są mile widziane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:34
Ula, akurat sugestie uczestniczki są ok, ich uwzględnienie może usprawnić imprezę, kwestia organizatorów czy wezmą je pod uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:36
~~Ola napisał(a): ~~k, nie o uwagi życzliwych tu idzie, bo te są zawsze mile widziane. Chodzi o tych co to im się wydaje że jak wplacali 30 zł, ktorych lokalni organizatorzy nawet nie zobaczyli bo wplacano na fundację, to mają prawo mieć niegrzeczne i roszczeniowe uwagi. Albo tak jak Uczestniczka daje dobre rady co do dwoch punktow kiedy liczba rąk do pracy nie ma tak wiele. Mam nadzieję, że chociaż grochówka im smakowała której być nie musiało, a którą ktos musiał zasponsorować a ktoś inny siedzieć całą noc i gotować. To właśnie przykre. Dlatego trudno mieć zapał do pracy wolontariackiej, a pewno często dokładając z własnej kieszeni. Wiem to bo włączam się czasem w coś charytatywnie. Wierzę jedynie, że na hejterów organizatorzy nie zwracają uwagi.


Masz wielkiego lajka. Ludzie organizujący ten bieg w naszym grodzie to zapaleńcy i wolontariusze, dla nich czapka z głowy za chęci. My też czekaliśmy na start i tragedii nie było - miłe i wesołe towarzystwo. Pierwsze spotkanie po zimowym śnie - akurat był czas pogadać co u kogo słychać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł Ł. niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:43
Ja też biegłem i wg mnie wszystko było ok. Przyszedłem 1,5 godz. wcześniej i odebrałem swój pakiet bo wiem że trzeba być wcześniej, bo wszyscy przychodzą na ostatnią chwilę. Tak naprawdę to cieszę się że komuś się chciało, a i sam zapytałem czy można w czymś pomóc (pozdrawiam panią Renię :) . Bo tak naprawdę taki bieg to nasza wspólna sprawa czyli wszystkich uczestników - biegaczy i organizatorów. Oni na tym nie zarabiają, tylko dają z siebie. Warto dodać im słów wsparcia, bo ilu z nas zaproponowało swoją pomoc za rok?
Ps. Jeden z organizatorów też chciał biec, rozmawialiśmy, był zapisany, ale musiał iść pilnować trasy bo brakowało osób do obstawy i nie pobiegł. Za rok jeśli ktoś będzie chciał robić zgłaszam się do pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sasha niezalogowany
27 lutego 2017r. o 21:33
Bieg ok. Pisowska zakłamana historia Polski i szkodliwa nie ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gogol niezalogowany
28 lutego 2017r. o 8:16
Sasha, otrzyj pianę. Narodowy Dzien Pamięci Żołnierzy Wykletych został ustanowiony w czasach rządów PO. Mniej czerwonej propagandy proponuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lutego 2017r. o 15:03
Ale grochówki raczej nie gotuje się całą noc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.